Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуНа Тернопільщині понад 8 тисяч осіб перевірили відповідно до Закону «Про очищення влади»

Протягом минулого року на адресу ГУ ДФС у Тернопільській області  надійшло більше  10 тисяч запитів на проведення перевірок, передбачених Законом України «Про очищення влади». На сьогодні по 8217 перевірках достовірності відомостей, зазначених в деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру осіб, які підлягають перевірці, вже надано висновки. За результатами перевірочної роботи, у 71 випадку виявлено недостовірність відомостей щодо наявності майна (майнових прав).

 Слід зазначити, що в ході перевірок аналізується наявна податкова інформація щодо доходів, які отримала особа, стосовно якої проводиться перевірка, порівнюються відомості про вказане в декларації майно з інформацією про нього, зазначеною у інших джерелах, здійснюється  аналіз відповідності вартості майна, набутого за час перебування на відповідних посадах доходам, отриманих із законних джерел.

Окрім «люстраційних» перевірок, 11 240 осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, перевірили  відповідно до п. 9 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема