Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Бережанського районного державного агропромислового підприємства «Бережанирайагроліс», що належить до сфери управління районної державної адміністрації.


Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адмінітсрації», постанови Кабінету Міністрів України від 03 веренся 2008 року № 777 «Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки», оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Бережанського районного державного агропромислового підприємства «Бережанирайагроліс», що належить до сфери управління районної державної адміністрації .

Найменування установи: Бережанське районне державне агропромислове підприємство «Бережанирайагроліс»

Місцезнаходження: 47501 м. Бережани вул.. Шевченка, 55

Основні напрямки діяльності:

-          забезпечення реалізації держаної політики у сфері ведення лісового господарства, охорони, захисту, раціонального використання та відтворення лісів;

-          реалізація основних завдань з питань охорони, відтворення та раціонального використання державного мисливського фонду на території мисливських угідь, наданих у користування підприємству;

-          організація роботи із  заміни малоцінних низькопродуктивних насаджень на високопродуктивні, заліснення малопродуктивних земель, організація лісо насіннєвої справи і лісових розсадників, збереження та посилення захисних властивостей лісів, лісонасаджень, що виконують захисні, водоохоронні, санітарно-гігієнічні, оздоровчі та рекреаційні функції, поліпшення стану і підвищення продуктивності лісів.

Строк проведення конкурсу: протягом 17 (сімнадцяти) календарних днів  з дня опублікування оголошення в газеті «Бережанське віче». :

Місце проведення конкурсу: Бережанська районна державна адміністрація, що знаходиться за адресою: м. Бережани, вул. Шевченка, 15.

Необхідні документи: заяву, належним чином завірені копії документів, що посвідчує особу, трудової книжки, або документів, що засвідчують досвід роботи, документа про вищу освіту, біографічна довідка (резюме), конкурсну пропозицію, згоду на обробку персональних даних, рекомендації та інші документи на розсуд претендента подавати в сектор кадрової роботи апарату районної державної адміністрації, кабінет № 37.

Телефон для довідок :  2 14 41- відділ кадрів РДА

                               2 40 62 - Бережанирайагроліс

Електронна адреса:  rdaber.kadry@ukr.net

Вимоги до кандидатів: громадянство України, володіння державною мовою, досвід успішної роботи в галузі лісового господарства, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на керівних посадах в  сферах економіки не менше 5 років.

Вимоги до конкурсної пропозиції: Конкурсна  пропозиція – розробляється на підставі фактичних показників фінансово-господарської діяльності, може містити проект стратегічного розвитку підприємства на середньострокову перспективу, в якому передбачаються:

- детальний першочерговий план реформування підприємства протягом одного року;

- заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також з поліпшення техніко-економічного та фінансових показників підприємства, підвищення його конкурентоспроможності;

- обсяг надходження коштів до бюджетів;

- позиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;

-пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності.

Інша інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за місцем подання документів.
 

Анонси подій

Актуальна тема