Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуВиховання культури охорони праці у дітей – запорука запобігання нещасним випадкам на виробництві у майбутньому.

    Не секрет, що нехтування питаннями охорони праці призводить до того, що суспільство змушено платити за це надто дорогу ціну. Адже людина, яка отримала травму чи професійне захворювання  на виробництві, в установі та організації не виробляє блага для суспільства а лише їх споживає. Тому виховання культури охорони праці із дитинства набуває надзвичайно важливого значення. Адже сьогодні дитина – учень, а завтра – роботодавець і працівник. Тому використання творчих  здібностей дітей  та залучення до цього процесу  їхніх батьків  можуть бути  дієвим методом  запобігання нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Культура охорони праці повинна виконуватися ще з дитинства. І навпаки саме діти через свою творчість  дають батькам  зрозуміти ,що їхнє життя  та здоров» я  є найважливішими.

   З 21 по 28 квітня 2016 року в навчальних закладах району,міста Бережани, сіл Рай та Лісники було проведено тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності з нагоди Дня охорони праці, який щорічно відзначається 28 квітня . Зокрема В навчальних закладах району проведено уроки на тему: «Безпечна праця батьків – моє щасливе майбутнє». В шкільних бібліотеках організовано виставку літератури, оформлено кутки до Дня охорони праці.


   Відділом освіти, молоді і спорту організовано проведення уроків та заходів у старших класах за участю в.о. начальника відділення фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Бережанському районі, який у своєму виступі  відмітив ; що в Україні  70%  нещасних випадків  стаються  через недостатню  обізнаність  працівників  про безпечні  методи роботи  або через нехтування  елементарними  нормами безпеки праці. Девізом  Всесвітнього  дня  охорони праці в цьому році  є « Стрес на робочому місці: колективний виклик».  Багато говорилось про те що здорова і повна родина – запорука стабільності  будь якого суспільства та держави .
   У Всесвітній день охорони праці  в Будинку творчості школярів відбулися заходи за участю начальника відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Г. В. Михальчук та в.о. начальника ВДФСНВ  С. М. Штогрина, нагородження переможців конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей». Вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Графіка і живопис» Будинку творчості школярів ( керівник Л. Г. Бай) були учасниками І етапу міського та ІІ етапу обласного конкурсу. Призери міського конкурсу отримали грамоти, шоколад, а Мирослава Копча, переможниця обласного конкурсу – грошове заохочення від представника Фонду.

 

   В. о. начальника відділення                                                  С. М. Штогрин

На фото – нагородження учасників конкурсу конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей»

На фото – виступ в. о начальника відділення ВДФСНВ перед учнями.
 

Анонси подій

Актуальна тема