Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Четверта Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» взяла старт .


  

Четверта Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» взяла старт .

     Проект інтегрування потерпілих на виробництві до нормального і повноцінного життя повинен проходити не лише у повсякденному житті, але і в сфері спортивних досягнень. Саме такою ідеєю керувалась виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України – коли в 2013 році започаткувала Всеукраїнську спартакіаду серед інвалідів праці «Сила духу». 

     В цьому році 25 травня в спортивному комплексі Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ) відбувся перший етап змагань IV Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві у Тернопільській області, де прийняло участь 77 учасників.  

     В Бережанському відділенні на виконання  плану організаційних заходів  з підготовки  та проведення у 2016 році першого етапу та фінальних змагань четвертої  Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці « Сила духу» була сформована  команда в кількості десяти чоловік . Представники команди приймали участь у таких видах спорту, як армспорт, гирьовий спорт, шахи, шашки, настільний теніс, дартс та бомбаскет.

    За обєднану команду Бережанського, Зборівського та Козівського районів виступали Лещук Василь Васильович  (шахмати),Чіх Михайло Іванович (армспорт), Віш Зеновій Львович (гирьовий спорт), Мороз Роман Павлович (бомбаскет), Грицишин Ігор Іванович(бомбаскет), Нікітіна Людмила Олександрівна(дартс, бомбаскет), Корчук Іван Васильович  (дартс), Лобур Микола Орестович (шашки), Федчишин Петро Григорович(армспорт), Хрущ Петро Іванович(гирьовий спорт).

    Окремі з учасників брали участь у  змаганнях минулих років. Але буди і новачки, зокрема Нікітіна Л.О., Грицишин І.І.

    Слід відмітити, що в цілому команда виступила досить успішно. Зокрема команда району впевнено другий рік підряд завоювала перше місце із гирьового спорту. Успішними були виступи і в такій дисципліні, як дартс – друге загальнокомандне місце. Успішними слід вважати і виступи в таких дисциплінах, як армспорт та бомбаскет, де команда посіла треті місця. Інші учасники внесли свій посильний доробок у здобуток команди, який вилився в загальнокомандне  третє місці серед відділень області. 

    Ця подія засвідчила ,воістину ,непідробне  окрилення духу їх учасників, фізичну впевненість  та морально – психологічну  стійкість , всесторонність  їхнього буття та діяльності. Приїхавши натхненно зворушеними з  особливими враженнями  отриманими ними в процесі змагання , підкреслюють те що  сторицею оправдовується всі фінансові  та організаційні витрати  організаторів змагання. Із кращих учасників змагань буде сформовано команду, яка педставлятиме  Тернопільську область на Всеукраїнських змаганнях у липні поточного року.

   У привітальному слові, адресованому учасникам спартакіади, директор виконавчої дирекції Фонду Валерій Акопян зауважив, що цей захід асоціюється зі святом мужності, здоров'я та нездоланної сили духу: «Беручи участь у спартакіаді, ви надихаєте усіх, хто втратив здоров'я внаслідок трудового каліцтва, до фізичного самовдосконалення та слугуєте в суспільстві гарним прикладом для наслідування. Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, що покликаний всіляко вас у цьому підтримувати, і надалі буде вашим надійним партнером і захисником».

    Дуже влучно у привітальному слові про учасників змагань висловився в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області Федір Бортняк, який зокрема зазначив, що багато наших підопічних пережили життєві трагедії, але незважаючи на те, вони навчились реалізовувати свій потенціал, щоденним життям, успіхами та досягненнями переконливо доводять, що сила духу перемагає будь-які негаразди.

 

           В.о. начальника  відділення                                            С. М. Штогрин

 

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема