Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуВони – приклад для наслідування усім людям з обмеженими можливостями.

З нагоди святкування 25 річниці Дня незалежності України та 16 річниці утворення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України  22.08.2016 року в м. Чортків на базі Чортківського державного медичного коледжу відбулись святкування та спортивні змагання.

   Даний захід було проведено в новому форматі, де разом із працівниками відділень виконавчої дирекції Фонду приймали участь і потерпілі на виробництві, тобто  ті громадяни України заради яких і на допомогу яким і створений Фонд.

   Команди відділень виконавчої дирекції Фонду, складені із працівників Фонду та потерпілих на виробництві, яких вони обслуговують приймали участь у змаганнях із дартсу.

   Хочеться відзначити, що досвід подібних заходів зростає, бо вже у цьому році в м. Тернопіль було проведено етап 4-ї всеукраїнської спартакіади «Сила духу» між потерпілими на виробництві, а команда області гідно виступила на всеукраїнській спартакіаді, де посіла гідне 4 –те загальнокомандне місце.

   Головне завдання Фонду – є збереження життя та здоровя людини праці, а у випадку отримання травми на виробництві – їхня реабілітація та повернення до повноцінного життя. І саме різні види неформального спілкування, створення умов доброзичливості, розкриття різносторонніх талантів людей із категорії потерпілих на виробництві повинні бути одними із пріоритетів роботи Фонду. Як засвідчила практика, саме спортивні змагання людей часто із обмеженими можливостями дають змогу змінити їхнє життя на краще, сприяють народженню впевненості у свої сили.

  На  змаганнях з дартсу , які проходили у надзвичайно дружній і невимушеній обстановці не було переможених, але все ж таки приємно відзначити перше загальнокомандне місце завойоване командою Бережанського відділення виконавчої дирекції. В склад команди увійшли спортсмени – аматори Нікітіна Людмила Олександрівна, Корчук Іван Васильович, Божемський Микола Степанович та  працівники відділення Штогрин Степан Миколайович – в. о. начальника відділення, Щур Степан Васильович – заступник начальника відділення, Коваль Марія Олексіївна – головний спеціаліст. Приємно відзначити, що друге місце серед працівників жіночої статі зайняла Нікітіна Людмила Олександрівна.

   Усі учасники змагань із категорії на виробництві отримали подарунки, грамоти і призи. Але саме більшою нагородою для всіх став чудовий настрій та зростання впевненості у власних силах.

В. о. начальника відділення                                                                                             С.М. Штогрин

 
 

Анонси подій

Актуальна тема