Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про налагодження співпраці та податкові нововведення говорили на Бережанщині


Про налагодження співпраці та податкові нововведення говорили на Бережанщині

Фахівці Головного управління ДФС у Тернопільській області на чолі з заступником відомства Надією Лопатинською днями  відвідали Бережани.

У рамках заходу, який щомісяця проводять фахівці Головного управління області у різних куточках нашого краю, у Бережанському відділенні Бучацької ОДПІ відбулась зустріч із журналістами місцевої преси та радіо. Учасники обговорили актуальні зміни податкової системи, акцентуючи увагу на нюанси сплати податку на нерухоме майно та важливість висвітлення необхідної для платників інформації.

Одразу після цього в актовій залі Бережанської РДА фахівці фіскальної служби зустрілись із представниками місцевого бізнесу, а також провели семінар для бухгалтерів та підприємців краю. Вступне слово належало заступнику начальника фіскальної служби Тернопільщини Надії Лопатинській.

«Дуже рада бачити усі присутніх  у цьому залі. Пройшов рік, як ми з вами зустрічалися, новий рік  - нові зміни до податкового законодавства. Я переконана, що з основними податковими новаціями ви вже знайомі, працюєте з ними, але погодьтесь, що в процесі роботи у вас виникали, та й продовжують виникати запитання, які потребують консультацій і нагального вирішення. Саме з цього приводу найкращі спеціалісти Головного управління ДФС у Тернопільській області сьогодні у цьому залі. Тому запитуйте, цікавтесь та отримуйте належні консультації, адже, як я завжди кажу, найгірше запитання це те, яке не поставили», - звернулась до учасників заходу Надія Михайлівна.

Крім цього, вона додала, що у Міністерстві фінансів України опрацьовується новий проект Податкового кодекс України, а, отже, це знову ж нововведення, нові проблемні запитання.

Згодом у цьому ж приміщенні спеціалісти проконсультували присутніх з актуальних питань єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, оподаткування податком на прибуток, ПДВ, податком на доходи фізичних осіб, акцизним податком, розповіли про новації в оподаткуванні ресурсних, рентних та місцевих податків та особливості справляння плати за землю.
 

Анонси подій

Актуальна тема