Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПрофілактична робота з охорони праці у період дії мораторію на перевірки

 «Згідно діючого законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування одним із основних завдань Фонду та його робочих органів залишається профілактика нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Бережанському районі Тернопільської області Бережанський Козівський і Зборівський райони.

У зв'язку з тим, що на сьогоднішній день у державних районних адміністраціях немає служб охорони праці, а в районних управліннях агропромислового розвитку працює по одному спеціалісту з охорони праці, які виконують ще й інші функціональні обов'язки, значно зростає роль профілактичної роботи з охорони праці, яку проводять робочі органи виконавчої дирекції Фонду.

В умовах дії мораторію на проведення перевірок стану охорони праці підприємств працівники відділення підвищують ефективність інших напрямів профілактичної роботи.

На сьогодні значно активізувалась робота по наданню консультацій у  відділенні, де роботодавці отримують допомогу у створенні системи охорони праці, що відповідає сучасним вимогам.

Працівники відділення виконавчої дирекції Фонду, беручи участь у нарадах, семінарах, «круглих столах», у роботі комісій з питань охорони праці та комісій з перевірки знань з питань охорони праці працівників, проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з питань профілактики виробничого травматизму. Це дає можливість покращити знання працівників з питань охорони праці, у черговий раз наголосити на необхідності дотримання нормативних вимог з охорони праці і, таким чином, зменшити кількість нещасних випадків, які стались з організаційних причин (з організаційних причин стається більше половини всіх нещасних випадків, зареєстрованих у відділенні).

Страховий експерт з охорони праці відділення, постійно  бере  участь у роботі цієї комісій з перевірки знань працівників з охорони праці, доводить інформацію про основні ризики у виробничих процесах та заходи щодо їх усунення або зменшення.

Для покращення профілактики настання нещасних випадків, гострих професійних отруєнь та захворювань, хронічних професійних захворювань у сільському господарстві працівниками відділення виконавчої дирекції Фонду та районними управліннями агропромислового розвитку постійно проводяться профілактичні заходів з охорони праці серед працівників сільськогосподарських підприємств

Працівники відділення працюють над тим, щоб у кожному сільгосппідприємстві був призначений спеціаліст з охорони праці, діяла система управління охороною праці, проводилась системна робота з виявлення та ліквідації ризиків у виробничих процесах.

Безумовно повністю уникнути ризиків у трудовому процесі неможливо, але зменшення їхнього впливу за рахунок профілактичних заходів є реальним. Адже збереження здоров'я навіть одного працівника варте всіх витрачених зусиль».

 

Страховий експерт відділення

Виконавчої дирекції Фонду

соціального страхування

Від нещасних випадків на виробництві

та профзахворювань України

 в Тернопільській області                                                                      Малінський Володимир

 
 

Анонси подій

Актуальна тема