Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну День охорони праці

 

Охорона праці – це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів і засобів, спрямованих на збереження здоров'я людини в процесі праці.

Працівники, зайняті на роботах із важкими та шкідливими умовами праці, мають право на оплачувані перерви санітарно-оздоровчого призначення, скорочення робочого часу, додаткову оплачувану відпустку, що надаються в передбаченому законодавством порядку.

Відповідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 року              № 685/2006, Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні.

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Охорона праці є невідємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. Саме тому, важливо пам’ятати, що розвиток культури охорони праці у суспільстві – це запорука збереження здоров’я працівників.

 

Заступник начальника відділу

агропромислового розвитку

районної державної адміністрації                                                 В.М.ЛЯСКОВСЬКИЙ

 
 

Анонси подій

Актуальна тема