Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну  Бережанське відділення управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України  в Тернопільській області інформує про те, що Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 року № 1105-ХІV (далі – Закон № 1105)  в новій редакції, передбачено, що застраховані особи та члени їх сімей мають право на забезпечення за кошти Фонду соціального страхування України на відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм.

За рахунок коштів Фонду відновлювальне лікування застрахованих осібта членів їх сімей у 2017 році здійснюється за 10 профілями медичної реабілітації.

Такі путівки видаються застрахованій особі безкоштовно згідно з висновком відбіркової комісії лікувально-профілактичного закладу, в якому вона перебуває на стаціонарному лікуванні. На весь період відновлювального лікування видається листок непрацездатності, який оплачується за рахунок коштів Фонду.

Інформацію щодо порядку отримання застрахованою особою реабілітаційної путівки, профілів лікування, мережу санаторно-курортних закладів, можна отримати в лікуючого лікаря.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області за телефоном (0352) 52-80-49 та у Бережанському відділенні управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України  в Тернопільській області за телефоном у м. Бережани (0248) 2-18-74 .

 

 

Начальник відділення                                                            М.Ф.Хлопась

 

 

 

 

 

 

Додаток до пам’ятки 

для застрахованих осіб щодо профілів відновлювального лікування

 

За рахунок коштів Фонду соціального страхування України відновлювальне лікування застрахованих осіб та членів їх сімей у 2017 році здійснюється за 10 профілями медичної реабілітації, а саме:

 

1.    Відновлювальне лікування хворих після гострого інфаркту міокарда, пролікованої нестабільної стенокардії, операцій на серці та магістральних судинах.

 

2.     Відновлювальне лікування хворих після гострих цереброваскулярних порушень.

 

3.     Відновлювальне лікування хворих після оперативних втручань на органах травлення.

 

4.     Відновлювальне лікування хворих після операцій ортопедичних, травматологічних при дефектах та пороках розвитку хребта, пластиці суглобів, ендопротезуванні і реендопротезуванні, реплантації кінцівок.

 

5.     Відновлювальне лікування порушень перебігу вагітності.

 

6.     Відновлювальне лікування хворих з порушенням обміну речовин та захворюваннями ендокринної системи (в тому числі для дітей у супроводі одного з працюючих батьків)

 

7.     Відновлювальне лікування післяопікових хворих.

 

8.    Відновлювальне лікування хворих після перенесених ефективних операцій на легенях, у тому числі з приводу гнійних процесів нетуберкульознош характеру.

 

9.     Відновлювальне лікування хворих після хірургічного втручання на органах сечостатевої системи та після оперативного і інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії.

 

10.  Медико-психологічна реабілітація постраждалих учасників АТО.

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема