Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуСтан законності, заходи щодо її зміцнення

та результати діяльності Бережанського відділу

Тернопільської місцевої прокуратури за 9 місяців 2017 року

 

Впродовж 9 місяців 2017 року Бережанським відділом Тернопільської місцевої прокуратури вжито ряд заходів зміцнення законності на території району.

Зокрема, місцевою прокуратурою в інтересах держави протягом 2017 року пред’явлено 3 позови у порядку цивільного та господарського судочинства на загальну суму 114736 грн.

У серпні 2017 року місцевою прокуратурою ініційовано та проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів, на якій обговорено стан протидії злочинності та корупції, а також розроблено ряд заходів задля зміцнення законності.

На території Бережанського району за період 9 місяців 2017 року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 263 кримінальних проваджень.

Більшість вчинених злочинів становлять злочини проти життя і здоров’я та злочини проти власності.

За результатами досудового розслідування прокуратурою до суду з обвинувальними актами скеровано 61 кримінальне провадження.

Бережанським відділом Теребовлянської місцевої прокуратури вживаються заходи щодо забезпечення кваліфікованого підтримання публічного обвинувачення, своєчасності забезпечення перегляду судових рішень в апеляційному порядку та ефективного реагування на неправосудні рішення.

Також упродовж 2017 року оперативними працівниками Бережанського відділу Теребовлянської місцевої прокуратури розглянуто 104 звернення.

Бережанським відділом Теребовлянської місцевої прокуратури активно вживаються заходи щодо забезпечення дотримання в діяльності органів прокуратури реалізації принципу гласності, інформування органів влади, громадськості про стан законності та заходи щодо її зміцнення.

Першочергове значення надається висвітленню результатів діяльності з пріоритетних питань та тих, які реально вплинули на зміцнення законності і правопорядку, на поновлення прав громадян та захист інтересів держави.
 

Анонси подій

Актуальна тема