Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну Світлина від Фонд соціального страхування України.

 

Застраховані особи можуть пролікуватись у санаторіях за рахунок коштів Фонду

 

Бережанське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області  повідомляє, що відповідно  до  статті 29 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування»  та пункту 3 постанови Кабінету міністрів України «Деякі питання соціального захисту застрахованих осіб» від 16 березня 2017 року №145 Правління Фонду соціального страхування України  Постановою від 13.07.2017 №39 затвердило Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб  та членів їх сімей та після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санітарно- курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

Відповідно до даного порядку застрахована особа (тобто кожен працівник організації, закладу, установи, який працює офіційно) має право на  лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії  (далі — висновок ЛКК) лікувально-профілактичного закладу, клініки медичної науково-дослідної установи або жіночої консультації (далі – заклад охорони здоров’я).

Застрахована особа з порушенням перебігу вагітності може направлятися в реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу безпосередньо із жіночої консультації.

Застрахована особа, яка брала безпосередню участь в антитерористичній операції (далі - АТО), має право на лікування (у супроводі членів сім’ї: чоловік/дружина, неповнолітні діти) в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу за профілем медико-психологічна реабілітація за рахунок коштів Фонду один раз після демобілізації за наявності відповідних медичних показань.

Термін лікування в реабілітаційному відділенні визначається лікуючим лікарем та ЛКК, який є необхідним для відновлення здоров’я та працездатності застрахованої особи відповідно до профілю лікування та особливостей перебігу хвороби, але не більше 24 днів.

Граничні розміри витрат на лікування затверджуються правлінням Фонду і включають в себе:

іагностичні та лікувальні послуги,

- послуги з харчування,

- послуги з проживання.

Застрахована особа має право вільного вибору реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за профілем медичної реабілітації згідно з затвердженим  переліком Фондом.

Застрахована особа при потребі в санітарно – курортному лікуванні та наявності моменту надання висновку ЛКК, яка інформує представництво Фонду про дану потребу, та оформляє заяву про забезпечення реабілітаційним лікуванням, бланк якої отримує від представника Фонду.

Під час оформлення документів застрахована особа пред’являє представнику органу Фонду оригінали паспорта, свідоцтва про народження дитини (у разі необхідності отримання послуг із реабілітаційного лікування дитиною), довідку про безпосередню участь особи в АТО (у разі отримання послуг із медико-психологічної реабілітації учасників АТО).

Орган Фонду на підставі документів:

– перевіряє перебування застрахованої особи на обліку у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування на підставі даних реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;

– протягом одного робочого дня з моменту отримання заяви, надсилає її санаторно-курортному закладу на узгодження можливості прийому хворого на реабілітаційне лікування та інформує заклад про граничні розміри витрат.

 Представник органу Фонду інформує застраховану особу про готовність санаторно-курортного закладу прийняти на реабілітаційне лікування та граничні розміри витрат.

Застрахована особа підписує три примірники Договору (для органу Фонду, санаторно-курортного закладу та застрахованої особи).

Три примірники Договору підписуються, скріплюються печаткою (за наявності) органу Фонду та передаються застрахованою особою санаторно-курортному закладу для належного їх оформлення.

Договір є документом, що надає право застрахованій особі на отримання послуг із реабілітаційного лікування у санаторно-курортному закладі за зазначеним у Договорі профілем медичної реабілітації, терміном лікування та дати початку лікування.

У разі, коли ціна договору за ліжко-день є меншою за граничні розміри витрат, різниця коштів застрахованій особі не компенсується.

У разі, коли вартість фактично наданих послуг із реабілітаційного лікування перевищує граничні розміри витрат, застрахована особа самостійно сплачує різницю коштів на рахунок санаторно-курортного закладу.

У разі невикористання застрахованою особою права на лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу у зв'язку з відмовою від отримання послуг із реабілітаційного лікування, вартість зазначеного лікування їй не компенсується.

         Дана постанова правління Фонду вступає вдію з 01 січня 2018 року.

          Більш детальну інформацію з даного питання можна отримати за адресою:

 

м. Бережани вул. Шевченка 55а та тел.03548-22299 та 0673501449,

смт. Козова вул. Грушевського 25 та тел. 03547 -21381 та 0672085894

м. Підгайці вул.Міцкевича 19 а, тел.035242-21930 та 0976115949

 

Заступник начальника відділення                                                    С.М. Штогрин
 

Анонси подій

Актуальна тема