Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Підтримка інвалідів


Світлина від Фонд соціального страхування України.

Підтримка інвалідів

                        Одним з головних напрямів роботи  Бережанського відділення Фонду соціального страхування України в Тернопільській області  є турбота про тих людей , які внаслідок  травм на виробництві або професійних захворювань , стали інвалідами  .

                       Потрібно пам’ятати, що інваліди - це не просто категорія людей. Це окремі трагедії і життя зі своїми надіями , болями, сподіваннями.  Від того, як суспільство  ставиться до даної категорії людей, яким з тих чи інших причин важко  або не можливо самостійно подбати про себе ,залежить рівень цивілізованості  цього суспільства . Це, насамперед можливість для суспільства вкотре запитати  себе , що  зроблено для поліпшення життя цих людей , вирішення проблем і клопотів ,з якими вони щодня стикаються і сприймають їх  через свій стан  значно гостріше й болючіше, ніж здорові люди.  Вирішення соціальних проблем  - одна з найголовніших завдань державної політики, особливо в цей скрутний  для країни час.

                      Держава через Фонд  соціального страхування  України виконує свої зобов’язання  щодо матеріального  забезпечення потерпілих , які в результаті отриманих на виробництві травм  або професійних захворювань  стали інвалідами праці.  На виконання цих зобов’язань Бережанське відділення Фонду відповідно до індивідуальної програми реабілітації інваліда провело забезпечення інваліда 1 групи Пиж Степана Івановича   інвалідною коляскою.

Пиж. С.І. отримав травму 26.11.1986р.працюючи трактористом на Бережанському рай ШРБУ під час валки дерев біля дороги. Інвалід 1 групи. Отримує за рахунок коштів Фонду: щомісячні виплати, виплати на медичний догляд, постійний сторонній догляд, побутове обслуговування. Інвалід користується автомобілем ЗАЗ – СЕНС із 2014 року придбаним за рахунок коштів Фонду,  ортопедичним взуттям, сидінням для душу та ванни, балканською рамою, протипролежневим матрацом, тощо. Коляска придбана на заміну старої, придбаної для інваліда в 2011 році.

                    Бережанське відділення Фонду соціального страхування України робить усе можливе, щоб інваліди праці, потерпілі на виробництві якнайбільше залучались до активного способу життя, надає їм допомогу у моральній, фізичній та соціальній реабілітації.  Потерпілі на виробництві в повному обсязі забезпечуються медико – соціальними послугами відповідно до висновків МСЕК, а саме : лікуванням в закладах охорони здоров’я, санітарно –курортним лікуванням, проводиться відшкодування витрат на придбання  ліків та лікарських засобів, забезпечення протезно – ортопедичними виробами, колясками, спеціальним медичним, постійним та стороннім доглядами, побутовим обслуговуванням, тощо.

На фото : зустріч начальника відділення Хлопась М.Ф. та заступника начальника Штогрин С.М. із інвалідом 1 групи Пиж С.І. при врученні коляски.

Заступник начальника відділення                                               С.М. Штогрин

 

 

 

 

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема