Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну Підтримка інвалідів-пріоритет роботи відділення.

        Одним з головних напрямів роботи  Бережанського відділення Фонду соціального страхування України в Тернопільській області  є турбота про тих людей , які внаслідок  травм на виробництві або професійних захворювань , стали інвалідами  .

        Потрібно пам’ятати, що інваліди - це не просто категорія людей. Це окремі трагедії і життя зі своїми надіями , болями, сподіваннями.  Від того, як суспільство  ставиться до даної категорії людей, яким з тих чи інших причин важко  або не можливо самостійно подбати про себе ,залежить рівень цивілізованості  цього суспільства . Це, насамперед можливість для суспільства вкотре запитати  себе , що  зроблено для поліпшення життя цих людей , вирішення проблем і клопотів ,з якими вони щодня стикаються і сприймають їх  через свій стан  значно гостріше й болючіше, ніж здорові люди.  Вирішення соціальних проблем  - одна з найголовніших завдань державної політики, особливо в цей скрутний  для країни час.

         Держава через Фонд  соціального страхування  України виконує свої зобов’язання  щодо матеріального  забезпечення потерпілих , які в результаті отриманих на виробництві травм  або професійних захворювань  стали інвалідами праці. Особлива увага приділяється інвалідам, які не можуть самостійно пересуватися і потребують сторонньої допомоги.  На обліку у відділенні перебувають 3 таких потерпілих, серед яких Здирко Петро Михайлович.

          Здирко П.М., керівник  ТОВ  «Макс-ТВ», став  інвалідом 1-ї групи в 2013 році в результаті ДТП з тяжкими наслідками. В результаті закритої хребетно-спинномозгової травми втратив можливість самообслуговуватися, так-як  став практично нерухомим.    Бережанське відділення Фонду з перших днів взяття на облік потерпілого розпочало почало вживати заходи щодо відновлення його працездатності  відповідно до індивідуальної програми реабілітації. Інваліду виплачено допомогу у зв»язку з тимчасовою втратою працездатності, одноразову допомогу  через стійку втрату працездатності,  призначенощомісячні страхові  виплати,проводиться фінансування витрат наспеціальний медичний та постійний сторонній догляд, витрат на побутове обслуговування та  придбання медикаментів. У 2013 та 2018 рр. для Здирка П.М. за рахунок коштів придбано  інвалідні коляски вартістю більш як 40 тис.грн., а у 2016 та 2017 роках потерпілий разом із супроводжуючою особою  перебував на санаторно-курортному лікуванні  в санаторії ім.. Пирогова. Відповідно до укладеного договором із санаторієм ім..Пирогова і в 2018році Здирко П.М. пройде курс лікування, який розпочнеться 12.березня.

         Бережанське відділення Фонду соціального страхування України робить усе можливе, щоб інваліди праці, потерпілі на виробництві якнайбільше залучались до активного способу життя, надає їм допомогу у моральній, фізичній та соціальній реабілітації .Керівництво відділення регулярно відвідує потерпілих з метою вивчення їх потреб, роз»яснення їх прав та максимального забезпечення усім необхідним.

На фото : зустріч начальника відділення Хлопася М.Ф,. із інвалідом 1 групи Здирко П.М.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема