Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

До відома застрахованих осіб!


                   До відома застрахованих осіб!

На урядову «гарячу лінію» звернулася мешканка села Калагарівка,  Гусятинського району, Тернопільської області Ольга Г. Жінка інформувала: 17 квітня 2018 року вона, йдучи в декретну відпустку, передала лікарняний лист у зв’язку з вагітністю та пологами до Гусятинського районного відділу освіти.  Працівники Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області нарахували кошти, але заявниця їх не отримала. Жінка от-от має народжувати і тому, посилаючись на потребу в коштах, звертається до вищої інстанції за допомогою. Коли вона поцікавилась у відділі освіти, де її гроші, їй рекомендували телефонувати на «гарячу лінію» і пришвидшувати процес, який затягує Фонд.

Страхувальник – відділ освіти, молоді та спорту Гусятинської РДА – подав до Теребовлянського відділення УВД ФССУ в Тернопільській області 24 квітня 2018 року заяву-розрахунок на фінансування допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, яка відразу ж була профінансована Фондом на розрахунковий  рахунок організації платіжним дорученням № 755 від 27 квітня 2018 року. Проте, в порушення п. 2 ст. 32 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (за редакцією від 28.12.2014 № 77-УШ), допомога заявниці станом на 18 травня виплачена не була. Майже місяць жінка очікувала необхідні їй законні кошти.

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області надіслано лист до відділу освіти, молоді та спорту Гусятинської РДА щодо розгляду питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності осіб, які винні у порушенні встановлених законодавством України строків виплати допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами. За отриманням допомоги рекомендовано заявниці звернутись за місцем роботи.

Такі випадки прикрі та непоодинокі, коли свою безвідповідальність намагаються перекласти на плечі інших організацій. Адже відразу після реагування Фонду гроші районним відділом освіти виплачено. Маємо надію, що подібне і в цій установі, і в інших не повториться.  Інциденту не сталося, якби жінка звернулася безпосередньо до Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області, де їй би пояснили ситуацію і терміново вирішили.

Саме тому звертаємось до застрахованих осіб, потерпілих на виробництві, яких цікавлять ті чи інші питання: якщо є найменше непорозуміння, нез’ясованість – телефонуйте, приходьте безпосередньо до працівників районних чи Тернопільського міського відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області. Якщо вам і після розмови з фахівцями в районах здається, що питання не вирішується, –  телефонуйте в управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області на «гарячу лінію» за номером: (0352)52-72-21. Ваше звернення буде відповідним чином оформлене і відразу спеціалісти дадуть вам ґрунтовне роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Громадяни можуть отримати відповіді на свої запитання, надати пропозиції щодо покращення роботи Фонду, а також повідомити про можливі зловживання його посадовими особами.

Приймаються телефонні дзвінки управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п'ятницю – з 8.00 до 15.45. Відповідальні за роботу «гарячої телефонної лінії» заступник начальника управління – начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Лучин Валентина Теодорівна та головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Шведик Олена Володимирівна.

Звернення на «гарячу телефонну лінію» відразу опрацьовують. Інформація, яка потребує додаткового опрацювання, надсилається на розгляд структурним підрозділам управління виконавчої дирекції Фонду, його відділенням, відповідно до компетенції. Працівники управління інформують та консультують заявників з актуальних питань щодо норм законодавства у сфері соціального страхування; проводять аналіз змісту звернень заявників; інше.

Аналогічна «гаряча телефонна лінія» працює у відділенні управління виконавчої дирекції. Бажаючі можуть щоденно, за винятком вихідних та св.»яткових днів, телефонувати за номером (03548) 21874 та отримати вичерпні відповіді з питань, які відносяться до компетенції працівників відділення.

Обробка персональних даних звернень громадян, які надійшли на «гарячу лінію», здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема