Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Бережанське відділення - переможець обласної спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу»


Бережанське відділення  - переможець обласної  спартакіади серед потерпілих на виробництві  «Сила духу»

21 червня 2018р. в спортивному комплексі Теонопільського національного економічного університету відбулися змагання І етапу Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу».

Вже вшосте управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Тернопільській області за підтримки соціальних партнерів, усіх небайдужих до долі потерпілих на виробництві, втілює соціальний проект – спартакіаду «Сила духу». Він виявився справді успішним, бо щороку все більше і більше людей, які з виробничих причин втратили здоров’я, виявляє бажання приїхати на це свято спорту. З різних куточків області майже 150 учасників пройшли випробування відбіркових змагань із шести видів спорту – армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу та шахів.

У кожного з учасників – своя життєва історія. Любов до життя та спорт – головні ліки, котрі допомогли звичайним людям, які ніколи професійно не займались спортом, стати учасниками і призерами спартакіади.

Рівень відповідальності Фонду перед суспільством, а найбільше перед 2260 потерпілими на виробництві в області вимірюється не лише розміром страхових виплат, яких за 5 місяців цього року виплачено понад 17,7 мільйона гривень. Фонд фінансово забезпечує цілий комплекс послуг з медичної та соціальної реабілітації потерпілих, їх санаторно-курортне лікування в оздоровчих закладах України, на що за цей період виділено більше 1,6 мільйона гривень.

З кожного відділення виконавчої дирекції Фонду в області  приїхали не лише ті, хто вже кілька років буває на спартакіаді, а й новачки, які нещодавно зазнали травм на виробництві і їм надзвичайно важко  співвідносити себе зі статусом людей з обмеженими можливостями. Саме для того, щоб цих людей відкрилося в житті друге дихання, їх запросили до участі у змаганнях поза командним складом.

В змаганнях взяло участь 9 команд із усіх районів області.   Бережанське віділення було представлено 11 учасниками та группою підтримки в кількості 5 чол., які  також   отримали травми на виробництві. Крім цього,  вболівати за свого тата - Руслана Нападія з Підгаєцького району, приїхало троє маленьких дочок..

 Завдяки проявленій наполегливості та волі до перемоги, команді вдалося перемогти у таких видах спорту як бомбаскет, гирьовий спорт, вибороти 2 загальнокомандне місце по дартсу.. Переможцями змагань по гирьовому спорту у вазі до 85 кг. та бомбаскету стали Божемський Микола та Грицишин Ігор із Козівського району, по армспорту -Чіх Михайло із Бережанського району, по бомбаскету серед жінок – Чижевська Оксана з Підгаєцького району. Другі місця  зайняли Віш Зеновій (Бережанщина, гирьовий спорт), Лобур Микола ( Бережанщина, дартс) , Климковська Ганна (Підгаєччина, теніс), Нікітіна Людмила (Бережанщина, дартс),

В кінцевому підсумку в загальнокомандній першості «золото» змагань вибороли  наші спортсмени, другу сходинку п’єдесталу посіли спортсмени Тернопільського міського відділення, а на третьому місці -   Кременецького відділення.

Переможці І етапу змагань поїдуть на фінал шостої Всеукраїнської спартакіади, який пройде у вересні в Ужгороді.

Варто висловити подяку не лише учасникам спортивних баталій, людям з великою вірою у власні сили, а й нашим меценатам, зокрема директору ДП «Бережанське лісомисливське господарство» Левчуку Олександру Петровичу, директору ТОВ «Санза ТОП» Наконечному Олександру Володимировичу,  які постійно підтримують спортсменів-аматорів, працівникам структур виконавчої дирекції Фонду в області,  за людяність та небайдужість, які робили і роблять все для того, аби і спортсмени, і вболівальники отримали масу позитивних емоцій від спортивного свята, відчуття командного духу, а головне – від спілкування та причетності до громадських заходів.

 

М.Хлопась,, начальник Бережанського відділення  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України В Тернопільській області

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема