Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Інформація про стан законості, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Бережанського віддлілу Теребовлянської місцевої прокуратури вжито ряд заходів щодо зміцнення законності на території району


Інформація про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності

Бережанського відділу Теребовлянської місцевої прокуратури

вжито ряд заходів щодо зміцнення законності на території району

 

Впродовж 6 місяців 2018 року Бережанським відділом Теребовлянської місцевої прокуратури вжито ряд заходів щодо зміцнення законності на території району.

Зокрема, місцевою прокуратурою  в інтересах держави протягом 6 місяців 2018 року пред’явлено 4 позови у порядку цивільного та адміністративного судочинства.

НА території Бережанського району протягом 6 місяців 2018 року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 153 кримінальні провадження.

Бережанським відділом Теребовлянської місцевої прокуратури вживаються заходи щодо забезпечення кваліфікованої підтримки публічного обвинувачення, своєчасності забезпечення перегляду судових рішень  в апеляційному порядку та ефективного реагування на неправосудні рішення.

Також упродовж 6 місяців 2018 року оперативними працівниками Бережанського відділу  Теребовлянської місцевої прокуратури розглянуто 45 звернень.

Бережанським відділом Теребовлянської місцевої прокуратури активно вживаються заходи щодо забезпечення дотримання в діяльності органів прокуратури реалізації принципу гласності, інформування органів влади, громадськості про стан законності та заходи щодо її зміцнення.

Першочергове значення надається висвітленню результатів діяльності з пріоритетних питань та тих, які реально вплинули на зміцнення законності і правопорядку, на поновлення прав громадян та захист інтересів держави
 

Анонси подій

Актуальна тема