Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Реалізація пального за новим порядком з 1 липня 2019 року


Реалізація пального за новим порядком з 1 липня 2019 року

Головне управління ДФС у Тернопільській області нагадує, що з 1 липня 2019 року передбачено новий Порядок електронного адміністрування реалізації пального для усіх споживачів пального відповідно до змін, внесених до Податкового кодексу Законом України від 23.11.2018 р. №2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

Під зміни попадуть усі суб’єкти господарювання, у котрих зберігається паливо в ємкостях понад 200 м3 і хто отримує протягом календарного року пальне в обсягах, що перевищують 1000 м3. Це також стосується фізичних осіб — підприємців, платників єдиного податку четвертої групи, які отримують протягом календарного року пальне в обсягах понад 10000 м3.

Такі суб’єкти господарювання зобов’язані реєструватися платниками акцизного податку, отримувати ліцензії та вести щоденний облік та подавати електронну звітність до Фіскальної служби про щоденні залишки пального та обсяги реалізованого (використаного) пального.

 

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема