Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Всесвітній день охорони праці на базі ДП «Бережанирайагроліс»


Всесвітній день охорони праці на базі ДП «Бережанирайагроліс»

Всесвітній день охорони праці відзначають не як чергове свято, а насамперед, для того, щоб привернути увагу до зниження виробничого травматизму і професійних захворювань та інших проблем сьогодення. Цього року Всесвітній день охорони праці проходить під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Працівники Бережанського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області активно включилися в заходи з пропаганди безпечних умов праці, особливо акцентувавши увагу на тих галузях, де високий ризик виробничого травматизму.

Нещодавно страховий експерт з охорони праці Бережанського відділення Юрій Мандрицький зустрівся з працівниками ДП «Бережанирайагроліс» та обговорив з ними обов'язковість належної організації та безпечного проведення лісосічних робіт. Проаналізувавши нещасні випадки, які сталися в області у минулому році та причини, що призвели до трагедії на робочому місці, він наголосив на тому, за яких погодних умов дозволено проводити лісосічні роботи та якими знаками безпеки позначають місця їх виконання відповідно до вимог організації безпечних умов праці працівників лісового господарства та лісової промисловості.

Описание: Світлина від Управління ВД ФССУ в Тернопільській області.Описание: Світлина від Управління ВД ФССУ в Тернопільській області.

 

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема