Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Меморандум про протидію трудовій міграції


Меморандум про протидію трудовій міграції

 

Спільний Меморандум про співпрацю підписали сьогодні на Тернопільщині представники фіскальної, міграційної служб та управління Держпраці в області. Адже кожне із цих відомств причетне до реалізації державної політики у певній галузі, а також кожне забезпечує захист державних інтересів. Для прикладу, міграційна служба протидіє трудовій міграції, фіскальна контролює наповнення бюджетів, управління Держпраці здійснює нагляд та контроль за дотриманням законодавства про працю. Тож, від застосування спільних заходів ефективність роботи у даному напрямку тільки зростатиме.

Усвідомлюючи необхідність спільних дій Ярослав Давибіда, начальник Управління Державної міграційної служби в Тернопільській області, Ігор Комендат, начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області, Наталія Рус, начальниця Управління Держпраці в Тернопільській області скріпили своїми підписами тристоронній Меморандум про співробітництво.

Мета документа – розробляти та реалізовувати спільні програми, спрямовані на підвищення правової свідомості та податкової культури учасників ринку праці як громадян, так суб’єктів господарювання, попереджати порушення у сфері трудової міграції. Адже нелегальне працевлаштування завдає збитків місцевим бюджетам, а самі працівники позбавлені соціальних гарантій.

«Я впевнений, що наша спільна співпраця сприятиме результативному втіленню державної політики у сфері трудового законодавства, оскільки основне завдання кожної з очолюваних нами служб – захист інтересів громадян», - сказав Ігор Комендат. На його думку, застосовуючи заходи просвітницького, інформативного характеру, аналізуючи причини та умови порушень, можна розробити ефективні методи їх протидії.

 

 

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема