Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Всеукраїнська спартакіада серед потерпілих на виробництві


images[1]

Одним із пріоритетів роботи Фонду у випадку отримання людиною праці травми на виробництві – є її реабілітація та повернення до повноцінного життя..  Одним із напрямків такого відновлення  є заняття спортом та участь у спортивних змаганнях.

Як засвідчила практика, саме спортивні змагання людей із обмеженими можливостями дають змогу змінити їхнє життя на краще, сприяють народженню впевненості у свої сили.

Перший етап змагань  вже сьомої  Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві у Тернопільській області. відбувся 20 червня цього року в спортивному комплексі Тернопільського національного економічного університету.  В змаганнях   взяло участь більше 100 учасників із усіх районів області.   Бережанське віділення було представлено 11 учасниками та групою підтримки в кількості 5 чоловік, які  також   отримали травми на виробництві. Крім цього,  вболівати за свого тата - Руслана Нападія з Підгаєцького району, приїхалочетверо його діточок. 

 Завдяки проявленій наполегливості та волі до перемоги, команда району впевнено, другий рік поспіль, завоювала перше місце у загальнокомандному заліку. Посильний внесок у загальну перемогу внесли всі учасники команди, але особливо   хочу відмітити Миколу Божемського  та Грицишина Ігоря жителів  Козівського району, які  стали переможцями змагань по гирьовому спорту у вазі до 85 кг. та бомбаскету серед чоловіків. Другі місця вибороли  Віш Зеновй   із села Комарівка Бережанського району (гирьовий спорт) та  Чіх Михайло  із с. Потутори Бережанського району (армспорт до 80 кг). Члени команди нашого відділення посіли треті місця в таких видах спорту, як армспорт,  теніс серед жінок та дартс серед чоловіків,   а Ігор Грицишин  ввійшов в склад  команди, яка представлятиме  Тернопільщину на Всеукраїнських змаганнях у вересні поточного року, які відбудуться в м.Ужгород.

Об’єднана команда Бережанського відділення висловлює подяку Голові Бережанської РДА І. М. Гринкевичу, начальнику відділу освіти Бережанської РДА Н. М.  Бабій, начальнику Бережанського ДЛМГ Левчуку О.П, засновнику ТзОВ «Успіх» Левчук Т. Ю,   керівництву кластеру Захід Агро МХП, яке не тільки фінансово, але й своєю присутністю підтримали команду, та всім небайдужим за допомогу в організації та виїзді команди на змагання.

IMG_20190620_144008_BURST001_COVER

IMG_20190620_112900

М Хлопась, начальник Беоежанського відділення управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування в Тернопільській області

 
 

Анонси подій

Актуальна тема