Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Інформація про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Бережанського відділу Теребовлянської місцевої прокуратури впродовж першого півріччя 2019 року на території Бережанського району


ІНФОРМАЦІЯ

про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності

Бережанського відділу Теребовлянської місцевої прокуратури

впродовж першого півріччя 2019 року на території Бережанського району

 

Впродовж поточного періоду 2019 року Бережанським відділом Теребовлянської місцевої прокуратури вжито ряд заходів щодо зміцнення законності на території району.

Зокрема, на території адміністративно-територіальної одиниці вчинено сімома особами адміністративні корупційні правопорушення. Відносно даних осіб складено адміністративні протоколи про вчинення корупційного правопорушення, які Бережанським районним судом розглянуто та винних притягнуто до відповідальності за скоєне.

Окрім цього, місцевою прокуратурою в інтересах держави протягом поточного періоду 2019 року пред’явлено 2 позови у порядку цивільного та господарського судочинства на загальну суму 103509 грн..

У липня 2019 року місцевою прокуратурою ініційовано та проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів, на якій обговорено стан протидії злочинності та корупції, а також розроблено ряд заходів задля зміцнення законності.

На території Бережанського району впродовж поточного періоду 2019 року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 156 кримінальних провадження, що на 4,3 % менше ніж за аналогічний період 2018 року.

Більшість із вчинених злочинів становлять злочини проти життя і здоров’я та злочини проти власності.

За результатами досудового розслідування прокуратурою до суду з обвинувальними актами скеровано 60 кримінальних проваджень.

Бережанським відділом Теребовлянської місцевої прокуратури вживаються заходи щодо забезпечення кваліфікованого підтримання державного обвинувачення, своєчасності забезпечення перегляду судових рішень в апеляційному порядку та ефективного реагування на неправосудні рішення.

Також прокуратурою на території району вжито низку організаційно-практичних заходів, спрямованих на посилення нагляду за додержанням конституційних прав громадян в установах попереднього ув’язнення та виконання покарань, при застосуванні заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян. Вживалися заходи прокурорського реагування до приведення у відповідність до вимог національного законодавства і міжнародних стандартів кімнати для затриманих відділення поліції, та ізолятору тимчасового тримання.

Також, впродовж 2019 року оперативними працівниками Бережанського відділу Теребовлянської місцевої прокуратури розглянуто 31 звернення.

Бережанським відділом Теребовлянської місцевої прокуратури активно вживаються заходи щодо забезпечення дотримання в діяльності органів прокуратури  реалізації принципу гласності, інформування органів влади, громадськості про стан законності та заходи щодо її зміцнення. 

Першочергове значення надається висвітленню результатів діяльності з пріоритетних питань та тих, які реально вплинули на зміцнення законності і правопорядку, на поновлення прав громадян та захист інтересів держави.

 

Перший заступник керівника

Теребовлянської місцевої прокуратури радник юстиції                                                                     І.Кренцель
 

Анонси подій

Актуальна тема