Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

На обороноздатність країни платники Тернопільщини перерахували майже 181 млн гривень


На обороноздатність країни платники Тернопільщини перерахували майже 181 млн гривень

 

У січні-серпні 2019 року платники податків Тернопільської області спрямували на потреби армії 180 млн 953,3 тис. грн військового збору. Надходження платежу перевищило очікування на 4,9 відсотка. Відтак на обороноздатність країни додатково сплатили 8,5 млн гривень. Порівняно з січнем-серпнем минулого року сплата військового збору зросла на 32,3 млн грн або плюс 21,7 відсотка.

Лише у серпні цього року платники Тернопілля сплатили 23,8 млн грн цього платежу. А це майже на 3 млн грн більше, ніж минулоріч.

Нагадаємо, що військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Відтак платники, які бажають підтримувати армію, повинні дбати про отримання легальних доходів. Ставка військового збору складає 1,5% від об'єкту оподаткування. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків. Військовий збір у повному обсязі перераховується до державного бюджету.

 

Сектор комунікацій

Головного управління ДПС у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема