Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На Тернопільщині відбудеться ХІ Всеукраїнське військове паломництво

20.09.2019 | 12:42

21-22 вересня відбудеться ХІ-е Всеукраїнське військове паломництво до чудотворного місця явлення Божої матері у Зарваниці (Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, с. Зарваниця). Паломництво організовується Українською Греко-Католицькою церквою за погодження і при участі Міністерства оборони України, МВС України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби надзвичайних ситуацій та Державної пенітенціарної служби України.

Цьогорічна проща присвячена родинам військовослужбовців і проходитиме під гаслом «Я та мій дім будемо служити Господеві».

more...

Дні європейської спадщини у Бучачі об’єднали людей, закоханих у рідне місто

20.09.2019 | 11:15

Минулих вихідних у Бучачі вперше відбулися Дні європейської спадщини, в рамках яких було проведено чимало цікавих екскурсій, лекцій, зустрічей, концертів. Детальніше про це розповів журналістам районної газети голова ГО «Бучач-АРТ» Віктор ГРЕБЕНЬОВСЬКИЙ – ініціатор і головний організатор цієї творчої акції.

more...

Стоп БУЛІНГ!

19.09.2019 | 08:35

В засобах масової інформації читаємо про випадки  булінгу в Україні, які з кожним роком проявляється в шкільному середовищі все з більшою силою та у різних формах.  Тому важливо дітям, їх батькам та педагогам розповідати про проблему булінгу та знайомити з видами адміністративної відповідальності для тих, хто булить або приховує факт булінгу.

more...

Трудовим колективам про пенсійне забезпечення

18.09.2019 | 15:52

Спеціалісти сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели роз’яснювальну роботу з питань пенсійного забезпечення для трудових колективів управління соціального захисту населення Бережанської районної державної адміністрації, управління соціального захисту населення Борщівської районної державної адміністрації, Пилявської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Бучацького району та управління Державної казначейської служби України  в Гусятинському районі

more...

Засідання організаційного комітету

18.09.2019 | 12:24

Відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2019 році в районі Дня захисника України, яке провів перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко. Присутні обговорили питання організації, визначення часу та місця проведення основних заходів.

more...

Як розпізнати булінг

18.09.2019 | 11:49
Цькування можуть проявлятися як у вигляді психологічного тиску, так і фізичних знущань. more...

Робоча нарада

17.09.2019 | 14:19

На виконання Указу Президента України від 9 липня 2019 року №511/2019 «Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів», Плану організації виконання зазначеного Указу Президента України, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 17 липня 2019 року (протокол № 27), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 08 серпня 2019 року № 490-од «Про заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів області» та розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 серпня 2019 року №319-од відбулася робоча нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Бейко за участю представників районної ради, ДП «Бучацьке лісове господарство», відділу у Бучацькому районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області, поліції, голів сільських рад та об’єднаних територіальних громад.

more...

Міністерство юстиції консультує в рамках проєкту «Я маю право!»: як отримати статус особи з інвалідністю військовослужбовцю, який отримав поранення під час участі в АТО?

17.09.2019 | 11:48

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період її проведення.

more...

Стартував Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

17.09.2019 | 10:58

В рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» з 16 по 20 вересня буде проходити Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.

more...

З 1 жовтня функція виплати житлових субсидій переходить з центрального рівня на місцевий

17.09.2019 | 09:25

Про те, що станом на 1 вересня 2019 року в Тернопільській області понад 45 тисяч домогосподарств отримують житлові субсидії, повідомив директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації Вадим Боярський під час брифінгу для місцевих ЗМІ у понеділок, 16 вересня. Він пригадав, що тепер є можливість отримувати субсидії у готівковій формі або у грошовій безготівковій формі.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема