Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Призначення районного військового комісара

17.01.2020 | 15:18

17 січня в райдержадміністрації за участі керівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів відбулося представлення районного військового комісара, підполковника Сергія Дзюму. Учасників зустрічі з наказ командувача сухопутних військ Збройних Сил України  про призначення ознайомив в.о. Тернонільського  обласного військового комісара, підполковник Микола Бойко.

more...

Про стан ринку праці Бучацького району

17.01.2020 | 14:45

Станом на 1 січня  2020 року на обліку в Бучацькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості перебувало 488 безробітних, з яких 49,6% склали жінки, 30,1 % – молодь віком до 35 років, 27,0% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 79,7 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.
Загалом на обліку в Бучацькій районній філії  у січні - грудні  2019 року перебувало 1513 безробітних, з них набули статус безробітного безпосередньо у грудні місяці – 164 особи.

more...

Бучацька районна філія Тернопільського ОЦЗ інформує

17.01.2020 | 09:43

 Вперше в новому році 15-16 січня  2020 року  фахівцями Бучацької районної філії Тернопільського ОЦЗ разом із соціальними партнерами організовано та проведено інформаційно-консультаційні виїзні майданчики для жителів об’єднаних територіальних громад в смт. Золотий Потік та с.Трибухівці.

          Дані заходи провели працівники Філії – заступник директора Любов Мерв’як, заступник начальника відділу активної підтримки Наталія Хабурська,  заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Крупа та фахівець Бюро безоплатної правової допомоги Оксана Дуляк.

more...

Олексій Гончарук: В Україні зроблено ще один крок для запуску програми кредитів під 5-7-9% для підтримки мікро - та малого бізнесу

16.01.2020 | 12:42
Україні зроблено ще один крок для запуску програми кредитів під 5-7-9% для підтримки мікро- та малого бізнесу, на яку передбачено 2 млрд грн. more...

16 січня - День пам’яті захисників Донецького аеропорту

16.01.2020 | 12:39
Сьогодні, 16 січня, Україна відзначає День пам’яті захисників Донецького аеропорту - військовослужбовців, добровольців, медиків і волонтерів, які спільними зусиллями утримували оборону на заході Донецька.
Бої за аеропорт тривали з вересня 2014 року до 22 січня 2015 року і стали одними з найзапекліших у війні на сході України. Тоді наша держава втратила не один десяток захисників, які до останньої краплі крові боронили територіальну цілісність Батьківщини. more...

Як вберегтися від грипу: декілька простих правил (інфографіка)

16.01.2020 | 12:35
Наскільки важко буде протікати грип залежить від таких факторів: more...

В облдержадміністрації відбулася нарада щодо захворюваності на грип в області

15.01.2020 | 12:34
Медики фіксують випадки ускладненого грипу у різних регіонах країни. У зв’язку з цим у вівторок, 14 січня в облдержадміністрації відбулася нарада. more...

Засідав організаційний комітет

14.01.2020 | 13:20

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Бейка відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня Соборності України та Дня Героїв Крут.
В ході засідання прийнято рішення про те, що 22 січня о 14 годині у районному будинку культури відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Соборності України, а 28 січня до Дня Героїв Крут у центральній районній бібліотеці о 14.00 буде проведено годину пам’яті «І сум, і біль, і вічна слава Крут».
Окрім прийнятих рішень члени оргкомітету обговорили план проведення заходів та узгодили ряд організаційних питань.

more...

Пневмонія є однією з найбільш піддатливих до профілактики хвороб.

14.01.2020 | 12:09
ЩО ТАКЕ ПНЕВМОНІЯ
Пневмонія – це гостре інфекційне запалення легень, яке локалізується перш за все у повітряних міхурцях, що мають назву альвеоли. У здорової людини альвеоли наповнені повітрям і нормально функціонують під час дихання. А у хворого на пневмонію у альвеолах накопичуються слиз та рідина, які викликають біль при диханні та обмежують надходження кисню. Збудниками пневмонії найчастіше бувають бактерії або віруси, що, як правило, передаються при безпосередньому контакті з інфікованими людьми. more...

Щедрівки та вітання із старим Новим роком лунали в райдержадміністрації

14.01.2020 | 10:37

Сьогодні працівники районного комунального будинку культури та діти церкви Покрови пресвятої Богородиці міста Бучач привітали із святами Маланки, Святого Василя та старим Новим роком керівництво та працівників райдержадміністрації.

Веселі щедрівки, дотепні жарти та запальні танці у їх виконанні викликали усмішки, гарний настрій та позитивні емоції. Побажання миру та достатку, щедрівки та інсценізовані постановки дали можливість відчути неповторний колорит українських свят та традицій.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема