Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Прес-служба повідомляє

Голова РДА Віталій Бебих з робочим візитом у Трибухівській ОТГ

12.12.2017 | 08:04

Вчора голова райдержадміністрації Віталій Бебих здійснив робочу поїздку на територію Трибухівської об’єднаної територіальної громади, де проінспектував хід робіт на об’єктах, що фінансуються за кошти субвенції на формування інфраструктури ОТГ. Супроводжував та презентував керівнику району зроблене голова Трибухівської ОТГ Олег Ковдрин.

more...

Варто знати

11.12.2017 | 15:58

Відповідно до пункту 11 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 №1751, громадяни мають можливість подавати заяву про призначення державної допомоги при народженні дитини з використанням засобів телекомунікаційних систем, через офіційний веб - сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, зокрема з використанням електронного цифрового підпису за зареєстрованим місцем проживання заявника.

more...

Півроку безвізу: 355 000 подорожуючих українців скористалися перевагами спрощеної системи

11.12.2017 | 14:59

Сьогодні рівно півроку, як громадяни України вільно користуються правом безвізових поїздок до країн Європейського Союзу, за виключенням Великої Британії та Ірландії і включаючи чотири шенгенські держави – Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію.

more...

ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА БЮДЖЕТ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ

11.12.2017 | 14:38

7 грудня парламент 273 голосами проголосував в цілому за законопроект «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Завдяки злагодженій роботі Кабінету Міністрів і ефективний співпраці з усіма учасниками бюджетного процесу  вдалося покрасти край хибній практиці ухвалення головного кошторису країни «під ялинку». Вчасно ухвалений бюджет гарантує безперебійне фінансування видатків, забезпечити взяті урядом зобов’язання щодо подальшого зростання соціальних стандартів, продовження  надважливих реформ. В бюджеті-2018 передбачене зростання видатків розвитку майже на 27%. Пожвавлення економіки сприятиме подальшому зростанню зарплат. В наступному році середня зарплата по країні зросте до 10 тис грн.

more...

День відкритих дверей центру зайнятості

11.12.2017 | 10:31

8  грудня у приміщенні Бучацького районного центру зайнятості відбувся День відкритих дверей центру зайнятості, гостями якого були 13 учнів Бучацького ліцею.
Наталія Хабурська ознайомила учасників із ситуацією на ринку праці району та професіями, які користуються найбільшим попитом. «Від того, наскільки правильно людина обере свій професійний шлях, залежить те, яке місце в суспільстві вона займе. Разом зі своїми інтересами та побажаннями необхідно враховувати ще і власні можливості та потреби ринку праці» - наголосила  фахівець відділу активної підтримки безробітних.

more...

18-та сесія районної ради сьомого скликання

08.12.2017 | 15:14

08 грудня відбулося перше пленарне засідання 18-ї сесії районної ради сьомого скликання, в роботі якого взяв участь голова районної державної адміністрації Віталій Бебих.
Під час сесії затверджено звіт про виконання районного бюджету за 9-ть місяців 2017 року, внесено зміни до районного бюджету на 2017 рік.
Також депутатський корпус проголосував про внесення змін до районних програм, затвердив ряд договорів про міжбюджетний трансферт на часткове фінансування районних установ, низку змін цільового призначення, звіт територіально центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бучацького району, комплексну районну програму підтримки та розвитку патронажної служби в Бучацькому районі на 2017-2021 роки та ін.

more...

Відбулися заходи приурочені Всеукраїнському тижню права та Дню захисту прав людини

08.12.2017 | 14:31

В читальному залі центральної книгозбірні проходили заходи приурочені Всеукраїнському тижню права та Дню захисту прав людини, в якому брали участь А.І.Григоришин - начальник відділу Бучацького бюро правової допомоги, Х.Я.Чорнота - провідний спеціаліст Бучацького міжрайонного відділу державної виконавчої служби, М.З.Скорий - юрист волонтер, Л.Д.Луців -  бібліограф центральної бібліотеки, учні колегіуму   ім. св. Йосафата.

more...

Учасникам прес-туру побажали цікавого та змістовного маршруту

08.12.2017 | 12:18

Сьогодні, 8 грудня, до Бучача прибули представники всеукраїнських видань Музейна справа Тернопілля. Зустріли та привітали на бучацькій землі, учасників прес-туру по Тернопіллю, голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, голови районної та міської рад Віталій Фреяк і Йосип Мосціпан.
Керівники побажали цікавого та змістовного маршруту, який максимально зможе продемонструвати «родзинки» Бучаччини.

more...

Вдало обрана професія - крок до успішного майбутнього

07.12.2017 | 08:24

Щоб там не говорили про складність часу та вир проблем, які кожного дня чатують на нас, життя триває і не зупиниться через це. А тому вирішення завдань, які ставить перед нами буденність, – неминуче і обов’язкове. Від нашого рішення сьогодні залежить наше завтра. А тому треба все робити вчасно, і професійний вибір також.

more...

Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня місцевого самоврядування

07.12.2017 | 07:37
Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати усіх рівнів! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.
more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема