Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 .

Прес-служба повідомляє

Верховна Рада підтримала рішення, які зпочатковують медичну реформу в Україні

19.10.2017 | 14:01

Верховна Рада України підтримала підготовлені Кабінетом Міністрів України рішення, які  започатковують медичну реформу в Україні, передусім в частині фінансування галузі та надання державних гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів.

more...

1 листопада відбудеться похід до могили Січових Стрільців

19.10.2017 | 12:47

Сьогодні, 19 жовтня, відбулося засідання організаційного комітету, на якому обговорено питання підготовки і проведення урочин з нагоди 99-ї річниці проголошення ЗУНР. Засідання провів заступник голови районної державної адміністрації, голова організаційного комітету Ігор Погонець.
Під час засідання члени оргкомітету обговорили основні організаційні моменти проведення заходу.

more...

НА ДОПОМОГУ ГРОМАДАМ У ФОРМУВАННІ БЮДЖЕТІВ – «ШПАРГАЛКА» ВІД ЦЕНТРАЛЬНОГО ОФІСУ РЕФОРМ

19.10.2017 | 09:44

Триває робота органів місцевого самоврядування з формування та складання проектів місцевих бюджетів на 2018 рік. Крім своєчасності підготовки фінансових документів, вкрай важливо, щоб вони були сформовані якісно з дотриманням усіма учасниками бюджетного процесу норм відповідного законодавства.

more...

Увага! Оголошено конкурс на участь в бізнес-інкубаторі!

19.10.2017 | 09:01

Громадяни, які хочуть спробувати себе у бізнесі мають унікальну можливість заручитися підтримкою команди професіоналів.
За ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації, при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості незабаром розпочне роботу перший в області бізнес -інкубатор.

more...

Нарада щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів в медичних закладах району

18.10.2017 | 14:35

У голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха відбулась нарада щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів та недопущення заборгованості по заробітній платі в медичних закладах району.

more...

У Верховній Раді розглянуть законопроект щодо медичної реформи

18.10.2017 | 10:20

Необхідність реформування медичної галузі наразі назріла в українському суспільстві. Тому Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Що ж потрібно жителям Бучаччини знати про цю реформу?

Уже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.

more...

31 жовтня в Тернополі відбудеться круглий стіл на тему «Асоціація Україна-ЄС: що далі?»

18.10.2017 | 09:18

31 жовтня обласною державною адміністрацією спільно з Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва та Партнерством Фонду Конрада Аденауера в Україні буде проведено круглий стіл на тему «Асоціація Україна - ЄС: що далі?».

more...

Реформа медицини передбачає три види послуг – безкоштовні, співоплата та платні

18.10.2017 | 09:09

Реформа медичної галузі ділить послуги на три види: повністю безкоштовні – «гарантований пакет», або так званий «зелений» пакет, частково оплачувані державою – співоплата або «синій» пакет, платні – «червоний» пакет.

more...

ЦНАПи видаватимуть посвідчення водія і реєструватимуть шлюби

18.10.2017 | 08:28

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінекономрозвитку щодо розширення переліку адміністративних послуг, які громадяни України можуть отримати у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).
У першу чергу розпорядження Кабміну впорядковує чинні нормативно-правові акти відповідно до ухвалених Верховною Радою чотирьох нових Законів України. Ці закони головним чином спрямовані на децентралізацію повноважень органів виконавчої влади надавати адміністративні послуги.

more...

До уваги жителів Бучацького району

17.10.2017 | 16:55

З метою консультування жителів Бучацького району щосереди за адресою м.Бучач Майдан Волі, 1 - буде організована робота мобільного інформаційного пункту в якому братимуть участь працівники Бучацького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції, міжрайонного відділу ДВС, Бучацької державної нотаріальної контори. 

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема