Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Засідала комісія

11.11.2019 | 16:09

У першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Бейка відбулося засідання комісії по розгляду заяв громадян щодо надання матеріальної допомоги. На комісії розглянуто 50 звернень громадян, з них: онкохворі особи, учасники АТО, люди з обмеженими можливостями, особи, які потребують коштів у зв’язку з лікуванням, тощо.

more...

Оголошення

11.11.2019 | 15:32

Управління державної казначейської служби України у Бучацькому районі Тернопільської області інформує Вас, що Громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» буде проводити бухгалтерський семінар-практикум для бюджетних організацій на тему: «Всі важливі заходи та нововведення з урахуванням останніх змін в бухгалтерському обліку та звітності». Семінар відбудеться 15 листопада 2019 року в м. Тернопіль, вул. Білецька, 1 А.

more...

Чергова апаратна нарада

11.11.2019 | 10:26

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Бейка відбулася чергова апаратна нарада за участю керівника апарату Марії Слободян, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій.
Керівники прозвітували про підсумки роботи за відповідний період у підпорядкованих їм підрозділах, ознайомили із планами, що стосуються роботи найближчим часом та охарактеризували проблемні моменти.

more...

З Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

09.11.2019 | 07:45

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Прийміть щиросердечні вітання із професійним святом!
Сьогодні ми вітаємо всіх тих, хто відроджує, зберігає та збагачує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток нашої держави.

more...

Старшокласники Ріпинецької школи Бучацького району приміряли на себе професію пожежника – рятувальника.

08.11.2019 | 13:23

07 листопада фахівці Бучацької районної філії провели професіографічну екскурсію для школярів Ріпинецької ЗОШ №3 I- II ст. на базі Бучацької 9 державної пожежно – рятувальної частини територіального управління МНС України в Тернопільській області.

more...

10 листопада - Всеукраїнський День молитви за сиріт

08.11.2019 | 12:48

У неділю, 10 листопада відзначатимемо Всеукраїнський День молитви за сиріт. Вже традиційно, в другу неділю листопада Церкви в Україні єднаються в спільному звертанні до Бога в «День молитви за сиріт».

В цей день і в церквах Бучацького району  молитимуться за кращу долю для дітей-сиріт, за оздоровлення сім’ї  і за повернення дітей до своїх батьків, за об’єднання сиріт з новою родиною, яку Бог обрав для них, за зцілення дитячих ран та кращі зміни в їхньому житті.

more...

Як захиститися від рейдерства

08.11.2019 | 11:59

Проблему краще попередити, ніж згодом долати її наслідки. Отож, пропонуємо кілька порад, які допоможуть захиститися від рейдерства як громадянам, так і бізнесу…

more...

«Ми зацікавлені в започаткуванні міжрегіональної співпраці з штатом Біхар Індії», - голова облдержадміністрації Ігор Сопель

08.11.2019 | 11:56

На тому, що розвиток міжнародного співробітництва залишається одним із важливих пріоритетів діяльності обласної державної адміністрації, наголосив голова ТОДА Ігор Сопель під час зустрічі з представниками делегації Індії, Республіки Польща, Великобританії у п’ятницю, 8 листопада.

more...

Дистанційне обслуговування фізичних та юридичних осіб – сучасні можливості Пенсійного фонду України

08.11.2019 | 08:55

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/tepebovlyanska/ua/187832/55.jpg

З метою розширення можливостей щодо дистанційного обслуговування фізичних та юридичних осіб, вдосконалено функції Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

more...

Що робити у випадку незаконних реєстраційних дій щодо нерухомості чи бізнесу

07.11.2019 | 16:10
Що робити, якщо ви дізналися про незаконні реєстраційні дії щодо нерухомості чи бізнесу? Пропонуємо покрокову інструкцію… more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема