Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вітання з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

01.10.2020 | 10:36

Щиро вітаю з теплим і сердечним святом — Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!
Цей день — символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.
У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей – це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін Вам до землі, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все що Ви зробили для своїх нащадків.

more...

Бучаччина – за легальну зайнятість

30.09.2020 | 16:36

Прозорі, легальні відносини роботодавця та працівника, достойні умови праці та її оплати, соціальні гарантії трудівникам – саме таким кожен з нас хотів би бачити ринок праці України. Проте, значні обсяги «тіньової» зайнятості згубно впливають на ситуацію в економіці країни. Виплата зарплати «в конвертах» позбавляє громадян належного соціального захисту на випадок непрацездатності чи втрати роботи; прирікає на мізерну пенсію у майбутньому; є ряд ризиків і для роботодавців; гальмується реалізація державних програм.
Свій вклад у справу легалізації зайнятості, безперечно, вносять соціально відповідальний бізнес, урядові програми, ряд державних організацій, у тому числі  Бучацька районна філія центру зайнятості.

more...

30 вересня, у день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, ми щороку відзначаємо День усиновлення.

30.09.2020 | 15:34

Це свято життєвої мудрості і щирості, це свято розуміння, це свято великої душі та великого терпіння.
Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її, прийнявши її у сім’ю на виховання.

more...

Відбудеться пряма телефонна лінія

25.09.2020 | 14:00

У понеділок, 28 вересня  2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Борщівського, Чортківського, Збаразького та Бучацького районів працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

Телефони «прямих ліній»:
Борщівський район : (03541) 2 36 34
Чортківський район : (03552) 2 18 06
Збаразький район : (03550)  2 46 38
Бучацький район : (03544) 2 44 30

Отримати відповіді на нагальні питання щодо призначення , перерахунків та виплати пенсій можливо не виходячи з дому у телефонному режимі, або через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).

more...

Проведено засідання молодіжного клубу “Зодіак“,

24.09.2020 | 16:38

                 Традиційно щомісяця на базі Бучацької районної філії проводяться засідання клубів. Так 24.09.2020 р. проведено засідання молодіжного клубу “Зодіак“, на якому обговорювалось питання можливості проходження навчання на міжнародній освітній платформі COURSERA.
                  Ведуча розповіла про даний напрямок самосвіти, нових навичок та вмінь, а саме-платформа-це доступні для кожного онлайн-курси, що  пропонують онлайн-навчання від кращих університетів та галузей промисловості. Coursera представить світ в якому кожен зможе змінити своє життя через отримання доступу до найкращих навчальних практик світу.  ознайомила присутніх з порядком реєстрації на платформі
                     Резюмуючи, Наталія Хабурська ще раз акцентувала увагу на тому, що готовність навчатися дає змогу отримаєти нові навички, які допоможуть вам досягти успіху в поточному часі, матимете змогу підготуватися до роботи своєї мрії.навчитеся конструктивно, лаконічно та грамотно презентувати свої здібності .

more...

Бучаччина: ринок праці після карантинного літа

23.09.2020 | 16:36

За 8 місяців 2020 року послугами служби зайнятості району скористались 1744 особи, з них 1222 особи отримали статус безробітного, що на 10,3% більше, ніж за відповідний період 2019 року. 
За сприяння служби зайнятості Бучаччини цьогоріч було працевлаштовано 836 осіб. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 48 краян. 

more...

Інформація

23.09.2020 | 16:35

   До початку опалювального сезону фахівцями Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості проводиться попередня робота, щодо підготовки спеціалістів для обслуговування котелень. Адже, перш ніж приступити до роботи у котельнях різних закладів та організацій, майбутні фахівці мають пройти відповідну теоретичну та практичну підготовку .
     У зв’язку із дією адаптивного карантину з 14  до 18 вересня 2020 року на  базі Івано-Франківського ЦПТО ДСЗ в онлайн-режимі проведено навчання за напрямком « Навчання та повторна перевірка знань оператора та машиніста ( кочегара) котельні», в ході якого слухачі окрім знання будови котельних установок, ознайомилися з різними можливими виробничими ситуаціями, які матимуть місце під час їх експлуатації.
     В результаті проведеного навчання   20 безробітних, які мають професію оператор котельні або машиніст (кочегар) котельної, успішно склали іспити та готові з новими знаннями приступити до роботи.

more...

Вебінар на тему ”Підготовка резюме"

18.09.2020 | 15:37
                   Хочеш отримати достойну роботу - умій прорекламувати себе. Такими словами сьогодні розпочала профконсультаційний  вебінар на тему ”Підготовка резюме“ фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Бучацької районної філії  Наталія Хабурська.
                    На вебінарі ведуча підняла ряд питань, які є складовими та важливими при вирішенні проблеми працевлаштування, особливо момент презентації власних умінь та навичок. Зокрема, це сутність та призначення резюме, види резюме, структура резюме. Учасники вебінару обговорювали техніку підготовки резюме- що важливо ”висвітлити“, а про що краще ”мовчати“, типові помилки при написанні данного документу, його користь та переваги для роботодавця.
                     Резюмуючи, Наталія Хабурська ще раз акцентувала на  тому, що вміння конструктивно, лаконічно та грамотно презентувати свої здібності дорівнює половині успіху при пошуку роботи.
more...

Оголошення для закладів торгівлі щодо співпраці з Мінсоцполітикою в рамках реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка" у 2020-2021 роках»!

14.09.2020 | 16:26

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 №744 „Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка" (далі - постанова) запроваджено надання замість одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка" цільової грошової компенсаційної виплати (далі - грошова компенсація) в розмірі 5 тис. грн шляхом її перерахування батькам, у яких народилась дитина (опікунам, патронатним вихователям, прийомним батькам, батькам-вихователям новонародженої дитини), на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий в акціонерному товаристві „Комерційний банк „ПриватБанк".

more...

З 1 вересня 2020 року збільшився розмір мінімальної заробітної плати

14.09.2020 | 16:19

З 1 вересня 2020 року набрав чинності Закон України від 25.08.2020    № 822-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”, відповідно до якого збільшився розмір мінімальної заробітної плати, який встановлений ст. 8 Закону України “Про Державний бюджет на 2020 рік” від 14.11.2019 № 294-IX.
 В результаті з 1 вересня 2020 року мінімальна заробітна плата підвищена:
– у місячному розмірі з 4723,00 грн. до 5000,00 грн.;
– у погодинному розмірі з 28,31 грн до 29,20 грн.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема