Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Всі звернення громадян вирішені позитивно

18.07.2019 | 09:46

Засідання комісії щодо надання одноразової матеріальної допомоги жителям району відбулося під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Бейка.
На комісії розглянуто 34 звернень громадян, з них: онкохворі особи, учасники АТО, люди з обмеженими можливостями, особи, які потребують коштів у зв’язку з лікуванням, тощо.
Всі звернення громадян вирішені позитивно, заявникам надано одноразову грошову допомогу, виходячи з матеріально – побутових умов, від 300 до 1000 гривень.

more...

Увага! Оголошено обласні конкурси „Кращий центр надання адміністративних послуг” та „Кращий адміністратор”

17.07.2019 | 12:12

Відповідно до розпорядження голови Тернопільської облдержадміністрації від 09 липня 2019 року № 407-од „Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 липня 2013 року № 327-од” та з метою виявлення та поширення передового досвіду роботи кращих адміністраторів та центрів надання адміністративних послуг, підвищення ефективності їх роботи з громадянам та суб'єктам господарювання оголошено обласні конкурси „Кращий центр надання адміністративних послуг” та „Кращий адміністратор”.

more...

До уваги власників автотранспорту!

17.07.2019 | 09:00

Бучацька районна державна адміністрація (Організатор перевезень) оголошує конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху.

more...

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

16.07.2019 | 16:11

Два питання розглянуто під час чергового засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бучацькій райдержадміністрації. Провів засідання комісії перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко за участю фахівців відповідних служб.
На розгляд комісії було винесено питання: про ситуацію, яка склалася в сім’ї; про організацію роботи з моніторингу та оцінки сімейного середовища дітей, які перебувають в інтернатних закладах (цілодобово).

more...

Обговорено ряд питань, що стосуються водних об’єктів

16.07.2019 | 15:14

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Бейка відбулося засідання робочої групи з питань аналізу ефективності використання земельних, лісових, водних ресурсів і надр в районі, у якому взяли участь начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Любов Челядін, головний спеціаліст відділу АПР Наталія Кобзар та провідний інженер з використання водних ресурсів Бучацької дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Михайло Сердюк.

more...

16 липня - День проголошення Декларації про державний суверенітет України

16.07.2019 | 10:32

Шановні бучачани! Сьогодні ми відзначаємо 29-у річницю проголошення Декларації про державний суверенітет України, що відкрила нову сторінку в літописі нашої держави.

more...

За шість місяців Фонд виплатив 1,76 млрд грн допомог по вагітності та пологах

16.07.2019 | 08:53

За оперативними підсумками першого півріччя 2019 року середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах підвищився на 24,7% порівняно з 6 місяцями минулого року. Зазначена допомога надається Фондом соціального страхування України працевлаштованим жінкам у розмірі 100% середнього доходу за весь період перебування у відпустці по вагітності та пологах.

more...

Фонд виплатив 4,6 млрд грн лікарняних у першому півріччі

16.07.2019 | 08:50

Упродовж перших шести місяців 2019 року Фондом соціального страхування України було профінансовано листки непрацездатності на загальну суму 4,57 млрд гривень. Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності у січні–червні склав 269,7 грн, що на 28,4% більше, ніж за той же період минулого року.

more...

Голова адміністрації Віталій Бебих вітає з професійним святом

16.07.2019 | 07:44

Шановні бухгалтери! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята та слова вдячності за сумлінну і кропітку працю.
Нехай ваш високий професіоналізм, досвід і знання й надалі допомагають з гідністю виконувати свій почесний обов’язок, плідно працювати на благо  розвитку та процвітання Бучаччини.

more...

Засідала робоча група

15.07.2019 | 16:08

Засідання робочої групи щодо виконання договорів по перевезенню пасажирів на приміських маршрутах загального користування, які не виходять за межі Бучацького району відбулося 15 липня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Бейка.

more...

Архів новин

  

Район завершує рік із багатьма реалізованими проектами

28.12.2018 | 10:14

І знову ми на порозі Нового року. Чимало подій – добрих і не дуже – відбулося у 2018-му у житті держави і кожного з нас. Віримо, що випробування зроблять нас сильнішими. І ще більше віримо у те, що 2019-ий буде до нас добрішим. Дуже сподіваємося, що нарешті у нашій Україні запанує мир – саме про це і будуть наші молитви у великому родинному колі, коли ми колядками прославлятимемо новонародженого Ісуса. А яким був рік, що збігає, для нашого краю, які проекти втілюватимемо у 2019-му? Про це журналістам громадсько-політичної газети Бучаччини «Нова доба» розповів голова райдержадміністрації Віталій БЕБИХ.

more...

Шануємо традиції, пам’ятаємо своє коріння і творимо гідне сьогодення!

23.08.2018 | 14:41

Напередодні чергового дня народження країни традиційно журналісти районної газети «Нова доба» поспілкувалися з керівником району – головою районної державної адміністрації Віталієм Бебихом.

more...

Хай 2018-ий стане для усіх нас Роком миру!

03.01.2018 | 09:01

Збігають останні дні 2017-го. Для кожного рік, що минає, був різним. Комусь приніс удачу, кар’єрний ріст, розширив сімейне коло, а для когось став роком болючих втрат... Таке життя. Дякуємо Богу за кожен прожитий день, за усмішки дітей, за родинне тепло і сподіваємось, що у наступному 2018 році все буде добре – у нас, у нашій Україні. А яким був 2017-ий для району? Про це журналісти районної газети «Нова доба» цікавилися у голови райдержадміністрації Віталія Бебиха, запропонувавши йому відповісти на два запитання: 1. З якими здобутками і, можливо, незавершеними справами проводжаємо рік 2017-ий? 2.Чого очікувати жителям району від 2018-го?

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема