Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

8 грудня оголошено днем жалоби

08.12.2019 | 10:54
Президент України Володимир Зеленський оголосив 8 грудня 2019 року днем жалоби у зв'язку із трагедією, що сталася в м.Одеса внаслідок пожежі 4 грудня цього року та призвела до людських жертв. more...

Вітання працівникам органів місцевого самоврядування

07.12.2019 | 07:45

Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть  найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!
Вам випала висока довіра жителів територіальних громад представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань та підвищувати рівень їх життя. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, сприяти вирішенню життєво важливих питань не лише місцевого чи регіонального, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами, їх громадськими об’єднаннями та владою.

more...

Вітали волонтерів, військових та працівників органів місцевого самоврядування

06.12.2019 | 17:53

«На вас тримається держава» під такою назвою 6 грудня у районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня волонтера, Дня Збройних сил України та Дня місцевого самоврядування.

more...

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проведено семінар

06.12.2019 | 09:56

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

more...

Вітання першого заступника голови РДА Богдана Бейка з Днем Збройних сил України

06.12.2019 | 07:58

Шановні військовослужбовці та ветерани! Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних сил України.  Переконаний, що кожен, хто прийняв присягу в лавах Збройних сил України, наділений мужністю, честю, силою та відвагою. Ви завжди готові стати на захист своєї Батьківщини. Ви - захисники українського народу та опора держави. Спокій близьких - у ваших надійних та сильних руках.

more...

Важливе питання – легальна зайнятість

05.12.2019 | 14:24

Питання виплати офіційної, прозорої заробітної плати сьогодні є дуже актуальним. Адже більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати неофіційну заробітну плату. Трапляється, що заробітна плата працівника значно відрізняється від тієї, яка записана у відомості. Це з'ясовується згодом, у випадку коли працівнику потрібна довідка про доходи, наприклад, для отримання кредиту чи при оформленні пенсії. 

more...

Володимир Зеленський: Волонтери – безпосередні учасники розбудови української армії

05.12.2019 | 14:15

Президент України Володимир Зеленський відзначив внесок волонтерського руху в розбудову української армії. Під час виступу з нагоди 28-ї річниці Збройних сил України Глава держави заявив, що робота волонтерів є однією зі складових міцного фундаменту українського війська та символом згуртованості нації.

more...

Новели в аникорупційному законодавстві

05.12.2019 | 14:12

З 18.10.2019 року набув чинності Закон України від 02.10.2019 № 140-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції", яким внесено зміни в т.ч. і до Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

more...

Інформацію про розмір пільг на оплату ЖКП можна отримати онлайн. Покрокова інструкція

05.12.2019 | 09:26

З 1 жовтня поточного року стартувала монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП). Для того, щоб надавати кошти у безготівковому вигляді, на кожного одержувача пільг автоматично в “Ощадбанку”  відкрито персональний обліковий запис.

more...

З Міжнародним днем волонтерів

05.12.2019 | 08:06

Шановні волонтери! Щиро вітаю вас із Міжнародним днем волонтерів. Ви благородні, милосердні та небайдужі до чужої біди. На вас чекають, вам дякують, вас поважають та мають за приклад. Ви стали янголами-охоронцями для захисників України, поранених та переселенців. Ви простягаєте руку допомоги, наповнюєте надією зневірені серця. Завдяки вашій копіткій праці світ стає кращим.
Тож, щиро дякую всім, хто присвячує свій талант, час, енергію для допомоги іншим, не чекаючи подяк та винагороди. Нехай ваші благі справи повертаються вам добром сторицею

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема