Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Інформація про роботу управління праці та соціального захисту населення Бучацької райдержадміністрації за 9 місяців 2019 року

15.10.2019 | 15:19

В управлінні праці та соціального захисту населення Бучацької районної державної адміністрації станом на 01.10.2019 року штатна чисельність працівників становить 45 чол., в тому числі 44 державних службовців.
На утримання апарату управління за 9 місяців 2019 року надійшло і використано 3788,4 тис.грн., за 9 місяців 2018 року  - 3876,3 тис. грн.
Відділ з  питань праці та соціально - трудових відносин:
Рівень заробітної плати і погашення заборгованості з її виплати.
Очікуваний розмір середньої заробітної плати за січень-серпень 2019 року зріс (до відповідного періоду минулого року) на 14,0 % і складає   7606.00 грн.
У вересні  2019 року у районі відсутні підприємства,  які  виплачували своїм працівникам при повній  місячній  зайнятості заробітну плату нижче мінімальної.
Згідно оперативних даних   заборгованість із заробітної плати по підприємствах району на 01.10.2018 року  склала 737.2 тис. грн – борг філії «Бучацький райавтодор» . Філією не виплачено заробітну плату 55  працівникам.       

more...

« Інструменти фандрейзингу – від ідеї до результату» в Золотопотіцькій селищній раді

15.10.2019 | 15:10

З метою ознайомлення мешканців з інструментами залучення ресурсів для реалізації проектів для розвитку громади  10 жовтня 2019 року радниця з питань внутрішньо переміщених осіб в Тернопільській області,  Яна Шкуратова провела тренінг на тему: 
« Інструменти фандрейзингу – від ідеї до результату» в Золотопотіцькій селищній раді.
      Тренер ознайомила учасників з поняттям фандрейзингу, завданнями, принципами, правилами, умовами вибору методів фандрейзингу. Надала поради як правильно вибрати інструменти  для залучення потенційних фінансових партнерів, розробляти грантову пропозицію,  працювати з меценатами і системними фінансовими донорами.

more...

Вітання першого заступника голови РДА Богдана Бейка з Днем захисника України

14.10.2019 | 07:48

Дорогі краяни!

14 жовтня ми вп’яте на державному рівні, у день Покрови Пресвятої Богородиці, у День українського козацтва та у День Української Повстанської Армії, відзначаємо День захисника України.

more...

Привітання з професійним святом

13.10.2019 | 07:42

Шановні працівники державної  санітарно - епідеміологічної служби! Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом. Серед багатьох проблем, що вирішуються сьогодні в країні, однією з найважливіших є збереження здоров'я людей та забезпечення належних санітарно-епідемічних умов як у виробничій, так і побутовій сферах. Важлива роль у цих питаннях відведена саме вашій службі, від працівників якої залежить стан здоров'я кожного громадянина України.

more...

Бучаччина відзначила День захисника України

11.10.2019 | 15:20

В районі відбулися заходи з нагоди Дня захисника України, 77-ої річниці створення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва. Розпочались вони урочистою ходою від адмінбудинку до могили воїнів УПА. В урочистому заході взяли участь керівництво та трудові колективи районної державної адміністрації, учасники АТО, представники органів місцевого самоврядування, громадсько-політичних сил, районних установ та організацій, учнівська та студентська молодь, а також небайдужі жителі району.

more...

Засідала комісія з питань захисту прав дитини

11.10.2019 | 10:25

Засідання комісії з питань захисту прав дитини відбулось під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Бейка. На розгляд комісії виносились питання: про позбавлення батьківських прав стосовно неповнолітніх дітей; про визначення місця проживання дітей; про призначення опікуна над дітьми.
.

more...

Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області повідомляє

10.10.2019 | 09:49

На виконання вимог Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 “Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні” в частині переходу банківської системи України на новий формат рахунків (IBAN) АТ”Ощадбанк” здійснив заміну діючих номерів рахунків, відкритих до 05.08.2019.
Номери поточних рахунків, які відкриті в філії- Тернопільське обласне управління АТ”Ощадбанк” приведено до формату міжнародного банківського рахунку (IBAN):

more...

Фахівці Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відвідали Трибухівську об’єднану громаду

10.10.2019 | 08:46

9 жовтня 2019 року фахівці   Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості  відвідали Трибухівську  об’єднану громаду.
Жителів громади  поінформували  про ситуацію на ринку праці, послуги служби зайнятості та актуальні вакансії.
            Під час зустрічі з керівництвом громади  директор філії Олександра Откидач  обговорила   питання економічного розвитку громади. Зокрема  вела мову про легалізацію та створення нових робочих місць, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру , самозайнятості сільського населення, а також сприяння зайнятості демобілізованих учасників АТО та ООС.

more...

«Шлюб за добу»: зробіть осінь особливою!

09.10.2019 | 10:22

Ви все ще думаєте, як зробити цю осінь особливою? Все дуже просто! Берете свою половинку – і мерщій на «Шлюб за добу»! Нагадаємо, сервіс дозволяє одружитися за спрощеною процедурою, не чекаючи 30 днів після подання заяви, у зручний для вас час та за обраним вами місцем.

more...

Привітання першого заступника голови РДА Богдана Бейка із Всесвітнім днем пошти

09.10.2019 | 07:40

Шановні працівники поштового зв'язку! Вітаю вас із професійним святом – Всесвітнім днем пошти. Ваша професія – є однією з найдревніших та найважливіших. І на сьогодні Ви виконуєте нелегку, але вкрай необхідну для людей роботу.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема