Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

23 серпня о 10:00 у Бучачі (біля адмінбудинку) – урочисте підняття Державного Прапора України.
24 серпня о 12:00 (міський сквер) – відкриття свята, виступи, нагородження кращих працівників підприємств, установ, організацій, громадських активістів району, покладання квітів до пам’ятних знаків борців за незалежність України, концертна програма «Україна рідна, мов калини цвіт».
- Відкритий турнір з більярдного спорту (БК «Імперіал»). Початок 11 год.

Органам державної влади та органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям в дні святкувань просимо забезпечити підняття Державного Прапора України на адміністративних приміщеннях.

Запрошуємо громадськість краю долучитися до участі у заходах.

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

23 серпня – День Державного Прапора України

23.08.2019 | 12:21

Державні символи — це закріплені в законодавстві країни офіційні знаки (зображення, предмети) чи звукові вираження, що в короткій формі виражають одну чи кілька ідей політичного, національного, історичного характеру і символізують суверенітет держави.

more...

Засідала комісія у справах альтернативної (невійськової) служби

23.08.2019 | 12:06

Сьогодні, 23 серпня, відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби за участю представників центру зайнятості, військового комісаріату, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відділів взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи, організаційної роботи, комунікацій з громадськістю та звернень громадян апарату РДА.

more...

Відбулися урочистості, присвячені Дню Державного Прапора України

23.08.2019 | 11:40

, біля адмінбудинку відбулися урочистості, присвячені Дню Державного Прапора України «Синє небо, і жовте колосся», у яких взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко, керівники та працівники апарату райдержадміністрації, структурних підрозділів РДА, установ і організацій району, представники громадсько-політичних сил, органів місцевого самоврядування та громадськість краю.

more...

Покроковий Порядок переоформлення права користування земельною ділянкою для ведення фермерського господарства

23.08.2019 | 11:00

Згідно Закону України «Про фермерське господарство» громадянам, тобто фізичним особам надавались земельні ділянки для створення юридичної особи – фермерського господарства.

more...

Вітання першого заступника голови РДА Богдана Бейка з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

23.08.2019 | 07:55

Шановні жителі Бучаччини!  Наприкінці серпня наш народ відзначає два великі свята – День Державного Прапора та День Незалежності України, які нерозривно пов’язанні між собою та з історією Української держави.

more...

Зручно, швидко, дистанційно! Більше 50 безробітних жителів Бучаччини вже мають власний «електронний кабінет шукача роботи»

22.08.2019 | 15:55
Державна служба зайнятості, використовуючи нові технології, активно запроваджує сучасні підходи в обслуговуванні громадян. more...

Понад 3,3 млрд євро інвестовано в «чисту» енергетику та енергоефективність України за 5 років завдяки ефективним законодавчим змінам

22.08.2019 | 15:52

На прес-конференції 20 серпня у Будинку Уряду Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив журналістам результати роботи за 5 років та ініціативи, завдяки яким українські сім’ї зменшують комунальні платежі, а бізнес інвестує у вітчизняну «зелену» електро- та теплоенергетику.

more...

Міні-ярмарок вакансій

22.08.2019 | 15:33

Фахівці Бучацької районної філії Тернопільського ОЦЗ організували для осіб з числа безробітних міні-ярмарок вакансій на замовлення приватного підприємця Оксани Семенюк, який відбувся 22 серпня 2019 року. Новостворений роботодавець запропонувала учасникам заходу робочі місця на посади: кухар, кухонний робітник та прибиральник. 

more...

«Е-пенсія» – признач пенсію в “один дотик”

21.08.2019 | 11:10

Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в “один дотик” через вебпортал електронних послуг Фонду.Cервіс передбачає...

more...

Інформує відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації

21.08.2019 | 11:06

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує про отримання фінансової підтримки виробників сільськогосподарської продукції Бучацького району з державного та обласного бюджету. Зокрема, фінансовою підтримкою скористались сільськогосподарські підприємства району по таких напрямках:

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема