Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№159 від 03.06.2013 року Про організацію та проведення оздоровчої кампанії 2013 року


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2013 року       м. Бучач                           №159

 

 

Про організацію  та проведення

оздоровчої кампанії 2013 року

 

             Відповідно до Закону України  «Про оздоровлення та відпочинок дітей»,  на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 травня 2013 року № 232 – од «Про організацію літнього оздоровлення і відпочинку дітей у 2013 році»,   районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року, затвердженої сесією районної ради від 19 квітня 2013 року № 285, з  метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей у літній період 2013 року, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування  і харчування, збереження життя та здоров’я:

         

  1. Затвердити заходи щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році (далі – заходи), що додаються.

  2. Суб’єктам оздоровчого процесу в районі забезпечити реалізацію цих заходів і про стан їх виконання інформувати  відділ у справах молоді та спорту районної державної адміністрації щомісяця до 20 числа упродовж червня – вересня  2013 року.

  3. Відділу у справах молоді  та спорту районної державної адміністрації узагальнити дану інформацію та про стан виконання заходів інформувати районну державну адміністрацію та управління у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації щомісяця до 01 числа упродовж  липня – жовтня  2013 року.

   4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації  22 червня 2012 № 428-од "Про організацію  та проведення оздоровчої кампанії 2012 року". 

   5. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити заступнику голови районної державної адміністрації  Триньці О.І.

 

 Голова  районної державної

         адміністрації                                                                                В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема