Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№162 від 03.06.2013 року Про комісійне проведення інвентаризації житла дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування


                                                                                                                                                                        

 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від _____  ________________20___року                 м. Бучач        №162

 

Про  комісійне  проведення інвентаризації житла дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Керуючись статтею 32 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», статтею 25 Закону України «Про охорону дитинства», статтями 22, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до листа Мінсоцполітики від 17.04.2013 року №221/0/15-13/57, на виконання листа Тернопільської обласної державної адміністрації від 16.05.2013 року                     № 05-2688/31-22, соціальних ініціатив Президента України та з метою захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування:

1. Створити  комісію з проведення інвентаризації житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та затвердити її склад згідно з додатком.

 2. Запропонувати міському, селищному та сільським головам:

1) створити інвентаризаційні комісії, очолювані посадовими особами органів місцевого самоврядування для перевірки стану збереження та проведення інвентаризації житлових приміщень, які належать на правах власності або користування дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа;

2) вказаним комісіям провести детальну інвентаризацію та оцінку придатності житла для проживання, яке належить на правах власності або користування дітям зазначених категорій та особам з їх числа;

3) розробити план заходів, спрямованих на усунення недоліків, виявлених під час перевірок, з обов’язковим документальним підтвердженням окремо по кожній такій дитині чи особі, житло якої знаходиться на відповідній території;

4) про результати інвентаризації до 18 червня 2013 року інформувати районну комісію з проведення інвентаризації житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

3. Районній комісії з проведення інвентаризації житла дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, узагальнити отриману з міської, селищної та сільських рад інформацію та до 21 червня 2013 року інформувати службу у справах дітей обласної державної адміністрації.

                   4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника                                 голови районної державної адміністрації  О.І. Триньку.

 

Голова Бучацької районної

             державної адміністрації                                                      В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема