Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№343 выд 08.11.2013 року Про стан дотримання законодавства про державну службу в районній державній адміністрації


 

 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”__________ 2013 року           м. Бучач                                       №_____       

 

Про стан дотримання законодавства

про державну службу в

районній державній адміністрації

            Кадрова робота в райдержадміністрації проводиться відповідно до законів України „Про державну службу” і „Про засади запобігання і протидії корупції”, указів Президента України від 05 березня 2004 року № 278/2004 „Про Концепцію адаптації інституту державної служби в Україні до стандартів Європейського Союзу”,  від  01 лютого 2012 року № 45/2012  „Про Стратегію державної кадрової політики на 2012-2020 роки” і від 23 квітня  2013 року № 229/2013 „Про План заходів щодо реалізації у 2013 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки” та інших нормативно-правових актів.

Сектором кадрової роботи апарату райдержадміністрації впродовж року перевірено роботу та надано методично-консультативну допомогу 5 структурним підрозділам районних державних адміністрацій. За результатами перевірок встановлено, що в роботі більшості вищезазначених органів мають місце окремі недоліки та порушення законодавства про державну службу, зокрема щодо дотримання вимог порядку ведення особових справ і трудових книжок працівників. Особові справи переобтяжені документами, які не передбачені  пунктом 1 Порядку ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади (матеріали спецперевірок та інші довідки). Недостатньо проводиться робота з направлення державних службовців на навчання на факультет довузівської, післядипломної та магістерської підготовки Тернопільського національного економічного університету, до Національної академії державного управління  при Президентові України та її Львівського філіалу. Неналежна увага приділяється використанню кадрового резерву при призначенні осіб на посади.

            З метою підвищення ефективності роботи кадрових служб райдержадміністрації:

1. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації:

1) звернути увагу на персональну відповідальність за дотримання вимог вищезазначених нормативно-правових актів з питань кадрової роботи та державної служби;

2) доручити керівникам кадрових служб провести ревізію особових справ і трудових книжок державних службовців та привести записи в них у відповідність до вимог чинного законодавства;

3) розглядати питання щодо удосконалення кадрової роботи та державної служби на засіданнях колегій, нарадах при керівництві;

4) сприяти добору кандидатів для створення Президентського кадрового резервуНова еліта нації;

5) систематично вживати заходи, спрямовані на підвищення дієвості кадрового резерву та ефективного його використання;

6) забезпечити об’єктивність проведення атестації державних службовців у 2013 році;

7) підвищити ефективність роботи щодо супроводу і експлуатації автоматизованої системи „Картка” єдиної державної комп’ютерної системи „Кадри”;

8) сприяти  направленню державних службовців на навчання на факультет довузівської, післядипломної та магістерської підготовки Тернопільського національного економічного університету, до Національної академії державного управління  при Президентові України та її Львівського філіалу.

9) про хід виконання цього розпорядження проінформувати сектор кадрової роботи апарату районної державної адміністрації до 25 лютого 2014 року.

2. Сектору кадрової роботи апарату районної державної адміністрації (РОМАНІВ Т.Д.)

1)             забезпечити перевірку стану нормативно-правового забезпечення та роботи з кадрами у структурних підрозділах районної державної адміністрації.

2)             провести в I кварталі 2014 року тематичний семінар з працівниками кадрових служб структурних підрозділів райдержадміністрації щодо практичного застосування актів чинного законодавства, які регулюють питання державної служби.

3)             про хід виконання цього розпорядження проінформувати обласну державну адміністрацію до 03 березня 2014 року.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 05 жовтня 2012 року № 664-од ,,Про стан дотримання вимог чинних нормативно-правових актів про державну службу та дієвість кадрового резерву в районній державній адміністрації ”.

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити керівникові апарату районної  державної адміністрації СЛОБОДЯН М.П.

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                            В.М. САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема