Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№334 від 05.11.2013 року Про затвердження складу комісії з проведення щорічного районного конкурсу „ Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку ”


БУЧАЦЬКА РАЙОННА                   БУЧАЦЬКА

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ             РАЙОННА РАДА

 
 РОЗПОРЯДЖЕННЯ
 
                    „___”_____________2013 р.       м. Бучач                №334  
 
Про затвердження складу комісії
з проведення щорічного районного
конкурсу „ Населений пункт найкращого
благоустрою і підтримки громадського 
порядку ”
 

      Відповідно до Закону України Про благоустрій населених пунктів, постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 2013 року № 119 Про організацію щорічного всеукраїнського конкурсу  Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку”, на виконання рішення Тернопільської обласної ради від 8 грудня 2009 року № 825 „Про щорічний обласний конкурс„ Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку”, розпорядження голови обласної державної адміністрації і голови обласної ради від 09 серпня 2013 року №360-од/126 „Про затвердження складу комісії з проведення щорічного обласного конкурсу „Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку”, рішення сесії районної ради від 02 серпня 2013 року № 296 «Про роботу щодо проведення щорічного районного конкурсу „Населений пункт найкращого благоустрою та громадського порядку”»,  у зв’язку  з проведеними структурними та кадровими змінами:

1.      Затвердити склад комісії з проведення щорічного районного конкурсу    „Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку”, що додається.

2.      Визнати таким, що втратило чинність Розпорядження Бучацької Районної державної адміністрації та Бучацької Районної Ради №219/29 від 30 березня 2009 року «Про проведення у 2009 році в районі весняної толоки з озеленення та благоустрою».

3.      Контроль за виконанням розпорядження доручити першому заступникові голови районної державної адміністрації               Краснощокому О.О. та керуючому справами районної ради Григоришину В.М..

            

 

 Голова районної державної                                                Голова районної

            адміністрації                                                                         ради                                                                

             В.М. САВКА                                                                  О.М. МИХАЙЛІВ         

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема