Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№346 від 12.11.2013 року Про підсумки роботи господарського комплексу району за 9 місяців 2013 року


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від  12 листопада 2013 року                        м. Бучач                                            № 346- од

 

 

Про підсумки роботи господарського

комплексу району за 9 місяців  2013 року

 

              На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 жовтня 2013 року  № 528-од  « Про  підсумки роботи господарського комплексу  області за 9 місяців 2013 року».

            1. Управлінню економічного розвитку районної державної адміністрації (ВІТИК Б.І.) 

  1) Детально проаналізувати причини невиконання окремих показників  програми  соціально – економічного та культурного  розвитку на 2013 рік  та забезпечити іх виконання в повному обсязі.

  2) Забезпечити  вжиття оперативних оперативних управлінських рішень щодо подолання негативної динаміки показників розвитку галузей (сфер діяльності), за якими проводиться оцінка результатів діяльності райдержадміністрацї.

  3) Затвердити ефективні заходи щодо збільшення обсягів промислового виробництва у IV кварталі 2013 року.

  4) Регулярно аналізувати роботу промислових підприємств, надавати всебічну допомогу у вирішенні наявних проблем, вживати конкретних заходів щодо попередження зупинки виробничого процесу та про результати щомісяця до 18 числа наступного періоду інформувати департамент економічного розвитку обласної державної адміністрації.

 5) Забезпечити співфінансування мікропроектних пропозицій з метою завершення реконструкції об’єктів соціальної інфраструктури до кінця 2013 року в рамках реалізації  спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»

 6) Сприяти створенню умов для заохочення приватних підприємств до участі у проектах, що реалізуються на засадах державно-приватного партнерства в усіх галузях, насамперед житлово-комунального господарства.

           2.Бучацькій ОДПІ (МАРТИНЮК С.К.) управлінню праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації (ГУЗОВСЬКИЙ В.Й.) вжити вичерпних заходів щодо недопущення до кінця цьогу року виникнення заборгованності з виплати заробітної плати в бюджетній сфері, для чого забезпечити безумовне виконання планових показників місцевих бюджетів по доходах.

             3. Управлінню Державної казначейскої служби в Бучацькому районі           (ГРИЦУЛЯК В.М.), фінансовому управлінню райдержадміністраці          (МОЦИК Л.В.) забезпечити своєчасну виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, які  фінансуються з місцевих бюджетів усіх рівнів.

             4.Управлінню агропромислового розвитку  райдержадміністрації       (ГОДЗ С.Я.) :

               1) Забезпечити збільшення кількості ярмаркових заходів, створення  належних умов для участі в них особистих селянських і фермерських господарств, сільськогосподарських і переробних підприємств.

               2) Проводити моніторінг цінової ситуації на ринку соціально значущих продовольчих товарів та у разі потреби невідклано вживати заходів щодо стабілізації.

               3) Сприяти місцевим товаровиробникам в укладенні прямих договорів із субєктами роздрібної торгівлі щодо постачання соціально значущих продовольчих товарів, овочевої продукції.

               4) Провести моніторинг та забезпечити оптимальну структуру посівних площ під майбутній урожай 2014 року, особливо звернути увагу на виконання завдання з посіву озимих зернових культур.

              5.    Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадмінстрації (ДАНИЛИШИН Ю.Р), відділ Держземагенства в Бучацькому районі (ГАДЗ І.П.), виконавчим комітетам місцевих рад:

                1) Активізувати роботу щодо переведення котелень на альтернативні види палива, зокрема в закладах бюджетної сфери.

                2) Забезпечити підготовку дорожнього господарства до роботи у зимовий період, зокрема провести інвентаризацію спеціальної техніки державної та приватної власності, яка може залучатися під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державної та комунальної власності і відновлення електричних мереж.

                 3) Вжити заходів щодо покращення роботи будівельної галузі з метою збільшення обсягів виконання будівельно-монтажних робіт за підсумками 2013 року.

                 4) Сприяти виділенню земельних ділянок з метою реалізації інвестиційних проектів та погодження документації із землеустрою.

               6.      Центру надання адміністративних послуг (ГРИНІВ І.М.) забезпечити належне його функціонування, розширення переліку адміністративних послуг, що надаються центром, всесторонній інформаційний супровід та роз’яснювальну роботу.

7. Виконавцям цього розпорядження  інформувати  районну  державну адміністрацію  про проведену роботу  до 20 січня 2014 року.

             8. Управлінню економічного розвитку райдержадміністрації  забезпечити узагальнення  інформації та подати в Департамент економічного розвитку, та обласну державну адміністрацію   до 31 січня  2014 року.

            9. Контроль за виконанням цього  розпорядження  доручити заступникам голови районної державної  адміністрації  згідно з розподілом обов’язків. 

Голова районної державної

адміністрації                                                                     В.М. САВКА

 

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема