Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

02.02.2015 У містах Дебальцево, Авдіївка тривають заходи щодо організації організованого вивозу мешканців


ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

 

У містах Дебальцево,  Авдіївка тривають заходи щодо організації організованого вивозу мешканців

 

У містах Донецької області, які протягом останніх днів  піддаються постійному обстрілу з боку терористів, продовжуються заходи щодо організації вивозу людей із небезпечної зони, а також доставка гуманітарного вантажу з продуктами харчування.

Так, за вчорашній день (1 лютого)   з цих міст було вивезено 269 осіб, у тому числі 47 дітей та   16 осіб, які не можуть самостійно пересуватися.

А саме: з  міста  Авдіївка вивезено  65 осіб(у тому числі 14 дітей), з міста Дебальцеве ? 204 особи (у тому числі 33 дитини та 16 осіб, які не можуть самостійно пересуватися).

Під час перевезення 26 людей з м. Дебальцеве, внаслідок артилерійського обстрілу було поранено 8 осіб, з яких 2 рятувальники, військовослужбовець та 5 цивільних осіб.

Всього з 28 січня по 1 лютого з міст Авдіївка, Дебальцеве та Світлодарськ вивезено 2 тис. 141 особу, з них 613 дітей та 60 осіб, які не можуть самостійно пересуватися.

Підрозділами ДСНС розгорнуто пункти зустрічі в містах Слов’янську та Костянтинівці, де надаються психологічна, інформаційна та інші види допомоги. Особи, які переміщуються, безкоштовно забезпечуються квитками для проїзду в межах України.

1 лютого до пунктів зустрічі звернулося 263 особи: у м. Слов’янську – 230 та у м. Костянтинівка – 33.  Організовано переміщення залізничним сполученням 146 осіб (Київ – 107 осіб, Одеса – 5, Харків – 24, Лозова – 10), а також автошляхами (в межах області) - 41 особи.

 

 

Організовано щоденну доставку гуманітарної допомоги до міст Авдіївка та Дебальцеве.

 

До міста Дебальцеве відправлено 6 тонн питної води, а також 162 ящика з  продуктовими наборами від Червоного Хреста (1,5 тонн). Всього до міста доставлено 10 генераторів, печі на твердому паливі (20 шт.), продукти харчування (близько 20 тонн), питну воду (36 тонн), польові кухні (2 шт.), ковдри (550 шт.), будматеріали.

До м. Авдіївка всього доставлено 8 генераторів різної потужності, ковдри (250 шт.), буржуйки (30 шт.), матраци (70 шт.) поліетиленову плівку (5 тис. м. кв.), питну воду (20 тонн), 1000 буханок хліба та 10 куб. м. дров.

Також, до міста Авдіївка направлено гуманітарну допомогу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій, поліетиленову плівку, медикаменти та пожежні рукави.

 

Київська міська державна адміністрація 1 лютого  відправила 112 тон вантажу з медикаментами, будівельними матеріалами та продуктами харчування до Краматорська і Маріуполя.

До міста Краматорська з Дніпропетровська доставлено близько 60 тон вантажу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій з ковдрами, брезентом та обігрівачами.

 

До проведення аварійно-рятувальних робіт та заходів з доставки обладнання та майна в міста Дебальцеве, Авдіївка, Світлодарськ, Міронівський було залучено 109 чол. особового складу та 21 од. техніки, у тому числі від ДСНС 76 чол. особового складу та 12 од. техніки.

 

У зв’язку з інтенсивним веденням бойових дій в районі міст Авдіївка і Дебальцеве проведення аварійно-відновлювальних робіт залишається неможливим.

Разом з тим,  у повній готовності до проведення аварійно-відновних робіт знаходяться  155 осіб та 63 одиниці техніки від комунальних служб, а також 120 чоловік особового складу та 19 од. техніки від ДСНС.

З повагою,

Керівник прес-служби Наталія Бистра

т.050-618-77-81

044-247-32-31

 e-mail: firepost@ukr.net
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема