Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

02.02.2015 «Спільними зусиллями рятувальників, місцевої влади та волонтерів, з територій, що піддаються обстрілам терористів, нам вже вдалося вивезти близько двох тисяч людей», - Сергій Бочковський


«Спільними зусиллями рятувальників, місцевої влади та волонтерів, з територій, що піддаються обстрілам терористів, нам вже вдалося вивезти близько двох тисяч  людей», - Сергій Бочковський

ВІДЕО: ftp://194.0.148.98/Dlya%20ZMI/02/01.02_pereselennja_zi_shody_golova/

 

Враховуючи складну обстановку і неможливість, у зв’язку з постійними обстрілами терористів, проводити аварійно-відновлювальні роботи на сході, основні зусилля штабу з ліквідації надзвичайної ситуації в Донецькій області  протягом минулої доби були зосереджені  на  організації та здійснені заходів з вивозу людей з населених пунктів Дебальцеве, Авдіїївка та ін.

«Складна обстановка на сході країни корегує наше життя. Доводиться миттєво реагувати та приймати рішення. Кожної хвилини терористи наражають на небезпеку все більше і більше наших співвітчизників. У нас немає часу на роздуми! Потрібно негайно діяти і рятувати людей!», -  зазначив заступник Голови  Держкомісії з надзвичайних ситуацій, Голова ДСНС України Сергій Бочковський, відкриваючи чергову нараду міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Протягом вчорашнього дня силами рятувальників Мобільного рятувального центру ДСНС України та  волонтерів за допомогою місцевої влади,  автобусами було організовано вивіз людей з територій, які піддаються масовому обстрілу терористів. Всі, хто виявили бажання залишити Дебальцеве, Авдіївку та інші небезпечні райони, невеликими групами  заздалегідь визначеними безпечними маршрутами було перевезено до міста Слов‘янск. Там, на залізничному вокзалі, що може вмістити до 400 людей, організовано транзитний пункт, де передбачено надання інформаційної, психологічної  та іншої  необхідної допомоги вимушеним переселенцям. Далі Укрзалізниця забезпечує безкоштовне перевезення людей до місця призначення,  в інші області України.

Враховуючи те, що перевозити людей будуть в основному через місто Київ, Сергій Бочковський  дав доручення керівникам територіальних органів управлінь,  з кожної області   направити до столиці досвідчених працівників, у тому числі психологів, які вже мали досвід роботи з вимушеними переселенцями,  для організації зустрічі, супроводження, надання необхідної допомоги та психологічної підтримки. Також, на вокзалі разом з рятувальниками,   громадян будуть зустрічати працівники соціального захисту, які у свою чергу роз’яснять мешканцям сходу, як і де в подальшому отримати соціальні виплати, що гарантує держава. Після того, як людина визначиться з  місцем подальшого переміщення, її безкоштовно буде відправлено до місця призначення.

«Рятувальники ДСНС України працюють у цілодобовому  режимі за для добробуту людей,  в першу чергу,  мешканців Донбасу. Ми повинні зробити все для того, щоб люди з Луганської та Донецької областй змогли зітхнути з легкістю та побачити мирне небо над головою»,  - зазначив Сергій Бочковський.

Довідка: за інформацією  штабу з ліквідації надзвичайної ситуації в Донецькій області,  31 січня з міста Дебальцеве на 4 автобусах та транспортних засобах волонтерів було  перевезено  243 чоловіки (з них 27 дітей та 44 «неходячих») до м. Слов’янськ. Із селища міського типу  Миронівка двома автобусами волонтерів перевезли 107 людей (з них 30 дітей) до міста  Слов’янськ.

Із міста  Авдіївка шістьма автобусами, а також транспортними засобами волонтерів, 250 людей (з низ 11 дітей) були направлені до
міста  Слов’янськ.

Всього протягом 28-31 січня з міст Авдіївка, Дебальцеве, Світлодарськ, смт. Миронівка вивезено 1 тис. 872 людини, з них 566 та 44 людини, що не можуть самостійно пересуватись.

 

 

 

 

З повагою,

Прес-служба  ДСНС України
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема