Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

11.02.2015 Оперативна інформація ДСНС


Більше 7 тисяч людей від початку загострення ситуації на сході України покинули небезпечні території Донецької області

Відповідно до рішення Уряду щодо встановлення режиму надзвичайної ситуації в Донецькій області,  продовжує працювати Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки, а також  регіональний Штаб з ліквідації надзвичайної ситуації в області.

За інформацією Штабу, на сьогоднішній день на найважливіших об’єктах інфраструктури регіону сформовано мобільні оперативні групи у складі сил і засобів служб тепло-, водо-, газо-, та  електропостачання, а також будівельних організацій для забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру.

Разом з тим, у зв’язку з інтенсивним веденням бойових дій в районі міст Авдіївка і Дебальцеве,  проведення аварійно-відновлювальних робіт, нажаль, залишається неможливим. Здійснюється постійний моніторинг оперативної обстановки щодо можливості проведення зазначених робіт.

У повній готовності до проведення аварійно-відновних робіт знаходяться 155 осіб та 63 одиниці техніки від комунальних служб, а також 134 чоловіка особового складу та 22 одиниці техніки від Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Вчора терористи почали обстрілювати міста Краматорськ, Дзержинськ, Світлодарськ,  внаслідок чого є загиблі та поранені серед мирного населення, пошкоджені житлові будинки.

У Краматорську місцевою владою та, зокрема, Штабом,  оперативно було здійснено комплекс заходів щодо  ліквідації наслідків обстрілу та  забезпечення життєдіяльності міста. До рятувально-відновлювальних робіт  було залучено рятувальників  держслужби з надзвичайних ситуацій,  медиків та комунальні служби.  У місті посилені заходи безпеки. До цього, окрім правоохоронців та  рятувальників  була залучена громадськість міста, а також служби таксі.  Впроваджені профілактичні заходи для цивільного населення, а саме – місто було умовно розбито на сектори з призначенням відповідальних за організацію безпеки та відпрацьована система оповіщення.  Місцевим мешканцям було рекомендовано залишатися вдома та особливу увагу приділяти дітям.

У зв’язку з тим, що після обстрілу,  в місті залишилося багато нерозірваних снарядів, на допомогу зведеному загону рятувальників, до міста Краматорськ зі Слов‘янська прибув  піротехнічний розрахунок ДСНС України у складі 9 піротехніків та 2 одиниць техніки.  Піротехніками, за повідомленнями місцевих мешканців,  було  обстежено 41 місце падіння боєприпасів та їх залишків.  Після ідентифікації залишків, проводились роботи по вилученню з житлових кварталів,  з конструкцій будівель та з відкритої території міста елементів реактивних боєприпасів  та касетних елементів з реактивних систем  залпового вогню «Смерч».  Роботи по вилученню та знешкодженню боєприпасів наразі тривають.

Загалом, для  ліквідації наслідків обстрілу від державної служби з надзвичайних ситуацій  було залучено 42 чоловіки особового складу та 8 одиниць пожежно-рятувальної техніки.

        Враховуючи події останніх днів, а саме  постійний обстріл  міст та селищ області,  основні зусилля рятувальників та місцевої влади  наразі  зосереджені на організації заходів по вивезенню людей з міст Авдіївка, Дебальцеве, а також з населених пунктів, що розташовані поруч з ними.

Для вивозу людей на безпечні території, вчора до міста Дебальцеве було направлено 4 автобуси та карету швидкої допомоги. Як і в попередні два дні, через постійні обстріли, знову не вдалося  заїхати в місто та   організовано вивезти людей .

Проте, вчора, з міста Авдіївка, на двох автобусах, за кермом яких були рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій - старший сержант Григорій Безсмертний та  прапорщик Юрій Сербаш,    вдалося вивезти  27 людей, з яких двоє дітей та одна людина з обмеженими можливостями.

Також, протягом останніх днів,  мешканці Дебальцево  та прилеглих населених пунктів самостійно залишали свої оселі, діставались безпечних територій, звертаючись за допомогою як до Донецького регіонального штабу так і до регіональних штабів в інших областях України.

Таким чином, за уточненими даними регіональних штабів з питань, пов’язаних із соціальним забезпечення внутрішньо переміщених осіб, починаючи з 28 січня, з міст Авдіївка, Дебальцеве, Світлодарськ,  населених пунктів Новогригорівка, Комуна, Миронівське, Красний Пахар, Ольховатка  вивезено рятувальниками, волонтерами та самостійно залишили населенні пункти -
7 тисяч 7 осіб, у тому числі 1 тисяча 723 дитини та 96 людей  з обмеженими можливостями.

На залізничних вокзалах в містах Слов’янську та Костянтинівці,  Державною службою з надзвичайних ситуацій  з 1 лютого розгорнуто додаткові  транзитні пункти зустрічі, де люди, можуть отримати необхідну допомогу. А ті, хто мають бажання переїхати в інші регіони, безкоштовно забезпечуються квитками для проїзду в межах України. Також,  люди забезпечуються  житлом для тимчасового проживання.

Станом на сьогоднішній день, згідно з оперативною інформацією Міжвідомчого координаційного штабу з питань соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб, з тимчасово окупованої території
та районів проведення антитерористичної операції,  до інших регіонів переселено 715 тис. 681 особа, у тому числі з Донецької, Луганської областей – 695 тис. 546 осіб.

 

З повагою,

Прес-служба  ДСНС України
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема