Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№14 від 21.01.2013 року Про підсумки ХХІІ та організацію проведення XХІІІ сільських спортивних ігор Бучаччини        УКРАЇНА

 


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БУЧАЦЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ


 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від «___»  __________ 2013 року              м. Бучач                                  №_________

 

 

Про підсумки ХХІІ та організацію

проведення  XХІІІ сільських

спортивних ігор Бучаччини

 

         На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 28.12.2012р. № 1135-од/246 «Про підсумки ХХІІ та організацію проведення  XХІІІ сільських спортивних ігор Тернопільщини», ХХІІІ сільські спортивні ігри Тернопільщини  відбудуться 29-30 червня 2013 року в м.Скалат Підволочиського району.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 28 грудня 2011 року № 1185/283 Про підсумки проведення ХХІ сільських спортивних ігор та організацію проведення ХХІІ обласних сільських спортивних ігор Тернопільщини”, розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради від 10 січня 2012 року   № 16 „Про підсумки проведення ХХІ сільських спортивних ігор та організацію проведення ХХІІ районних сільських спортивних ігор Бучаччини ”, 10 червня 2012 року були проведені ХХІІ сільські спортивні ігри Бучаччини, в яких взяли участь 26 команди із селища, сіл району та близько трьохсот учасників. У командному підсумку районних змагань перше місце посіла команда села Трибухівці, друге місце – с. Пилява, третє – с.Пишківці.

Команда - переможець районних змагань взяла участь у проведенні основної частини ХХІІ сільських спортивних ігор Тернопільщини, які проводилися в              м. Збараж 21-22 липня 2012 року, зайнявши  ІІ загальнокомандне місце. В особистих змаганнях перемогу здобули гирьовики.

З метою розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення району, сприяння діяльності фізкультурно-спортивного товариства „Колос” :

1. Затвердити організаційний комітет з підготовки та проведення районних фінальних спортивних ігор Бучаччини у складі згідно з додатком.

2. Управлінню агропромислового розвитку, відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районним ФОК „Колос” забезпечити виконання вимог положення про XХIIІ сільські спортивні ігри Бучаччини, здійснити необхідні організаційні заходи щодо підготовки та проведення районних XХIIІ фінальних сільських спортивних ігор.

3. Провести 9 червня 2013 року XХІІІ сільські спортивні ігри Бучаччини на центральному стадіоні «Колос».

3.1. Виконавчим комітетам місцевих рад забезпечити участь селищної та сільських команд у фінальній частині ХХІІІ сільських спортивних іграх Бучаччини.

4.  Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації  взяти під особистий контроль проведення у 2013 році сільських спортивних ігор та комплексних спортивно-масових заходів серед сільського населення, надавати всебічну матеріально-технічну та фінансову допомогу.

5. Голові фізкультурно-спортивного товариства «Колос» забезпечити участь команди району в ХХІІІ сільських спортивних іграх Тернопільщини, які відбудуться 29-30 червня 2013 року в м.Скалат Підволочиського району.

6. Про проведення основної частини ХХІІІ Сільських спортивних ігор Бучаччини інформувати райдержадміністрацію до 30 листопада 2013 року.

7.  Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 10.01.2012 № 16 „Про підсумки проведення ХХІ сільських спортивних ігор та організацію проведення ХХІІ районних сільських спортивних ігор Бучаччини ”.

 8.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Стронську О.О. та керуючого справами районної ради Григоришина В.М.

 

 

       Голова районної                                                             Голова районної ради                     

       державної адміністрації                                                                  

 

         ________В.М.САВКА                                            __________О. М.МИХАЙЛІВ

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема