Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№111 від 29.04.2013 року Про затвердження Порядку відшкодування та норм фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в апараті районної державної адміністрації


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

від 29   квітня   2013 р.                     м.Бучач                                      №­­­ 111-од

 

 

Про затвердження Порядку                          

відшкодування та норм                         

фактичних витрат на                        

копіювання або друк                               

документів, що надаються

за запитом на інформацію

в апараті  районної

державної  адміністрації

  

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 09 квітня 2013 року № 144-од «Про затвердження Порядку відшкодування та норм фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в апараті обласної державної адміністрації», частини третьої статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації" та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р. № 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію", з метою упорядкування роботи райдержадміністрації із забезпечення запитувачів публічною інформацією:

1. Затвердити:

1) Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в апараті районної державної адміністрації, що додається;

2) норми фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в апараті районної державної адміністрації, що додаються.

2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації затвердити норми фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію відповідно в структурних підрозділах районної державної адміністрації з урахуванням відповідних граничних норм витрат, затверджених постановою Кабінету Міністрів України  від  13 липня 2011 р.  № 740.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Краснощокого О.О.

 Голова районної державної

           адміністрації                                                                               В.М. САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема