Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                            ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

 

 

22.08.2016 | 16:41
more...

Каталог промислових підприємств Гусятинщини

14.12.2015 | 14:45

Місце провадження діяльності Державне підприємство   «Укрспирт»...

more...

На допомогу захисникам Батьківщини

30.11.2015 | 09:47

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

more...

30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

З нагоди Дня державної служби в залі засідань райдержадміністрації відбулося урочисте зібрання

23.06.2017 | 14:16

У заході взяли  участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів, ветерани. Із професійним святом колег вітав голова районної державної служби Віталій Батіг.

Він перш за все подякував ветеранам за роки, віддані служінню  народу України.  А нинішнім  держслужбовцям побажав натхнення, терпіння, сумління, щастя, здоров’я та нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України.

more...

Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік йшлося на черговому засіданні сесії районної ради

23.06.2017 | 11:58

У залі засідань райдержадміністрації та районної ради відбулося пленарне засідання восьмої сесії районної ради сьомого скликання. У роботі взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Батіг, керівники відділів та управлінь РДА, сільські, селищні, міські голови та керівники окремих підприємств, установ.

more...

Про співпрацю між райдержадміністрацією та Тернопільською 44-тою окремою артилерійською бригадою йшлося під час зустрічі

23.06.2017 | 10:33

У райдержадміністрації із робочим візитом побували представники Тернопільської 44-ої окремої артилерійської бригади. У перемовинах взяли участь заступник командира з тилу - начальник тилу в/ч В1428, підполковник Андрій Тяпкін та прес – офіцер Юрій Кульпа.

more...

Вітання голови РДА Віталія Батога з Днем державної служби

23.06.2017 | 09:37

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем державної служби України! 

 Паростки державної служби можна розпізнати у найперших державних утвореннях на території України.  Протягом своєї історії українським народом було створено декілька великих державних утворень, визнаних у тогочасному світі.

more...

Низку актуальних питань розглянуто на черговому засіданні колегії райдержадміністації

22.06.2017 | 15:39

Під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Батога на черговому засіданні колегії райдержадміністації  розглянуто низку актуальних питань. У роботі взяли участь голови та представники об’єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів влади.

more...

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні керівництво району та працівники державних установ вклонилися світлій пам’яті полеглих під час Другої світової війни

22.06.2017 | 14:26

Сьогодні, 22 червня,  у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, керівництво району та працівники державних установ вклонилися світлій пам’яті полеглих під час Другої світової війни.

more...

Про здійснення державного контролю за дотриманням земельного законодавства, використанням та охороною земель усіх категорій і форм власності йшлося в РДА

22.06.2017 | 12:17

Голова районної державної адміністрації Віталій Батіг провів нараду щодо здійснення державного контролю за дотриманням земельного законодавства, використанням та охороною земель усіх категорій і форм власності.

more...

Чергове засідання комісії з розгляду конфліктних ситуацій, які виникають при призначенні ДСД малозабезпеченим сім’ям та субсидій

22.06.2017 | 08:58

Засідання комісії з розгляду конфліктних ситуацій, які виникають при призначенні державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та субсидій відбулося під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Надії Галябарди.

more...

Про залучення інвестицій місцевого виробника у розвиток птахівництва говорили сьогодні

21.06.2017 | 16:59

У голови районної державної адміністрації Віталія Батога відбулася робоча зустріч із представниками окремих територіальних громад  району. В зустрічі також брали участь перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук, начальник відділу агропромислового розвитку Михайло Новінчук.

more...

Щодо переваг сплати єдиного внеску у розмірі не менше мінімального страхового внеску

21.06.2017 | 15:49

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2017 року фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов'язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.

more...

Архів новин

  
 

Інформаційні послуги