Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                            ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

22.08.2016 | 16:41
more...

Каталог промислових підприємств Гусятинщини

14.12.2015 | 14:45

Місце провадження діяльності Державне підприємство   «Укрспирт»...

more...

На допомогу захисникам Батьківщини

30.11.2015 | 09:47

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

more...

30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Копичинчани та жителі навколишніх сіл матимуть можливість виготовляти ID-картки та біометричні закордонні паспорти на місцях

21.02.2018 | 18:42

У зв’язку із чисельними зверненнями жителів міста Копичинці та навколишніх сіл щодо оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон голова райдержадміністрації Віталій Батіг вивчав питання доцільності створення віддаленого місця ЦНАП у приміщенні територіальної громади м.Копичинці з метою надання вищезазначених послуг.

more...

Про проведення робіт із поглиблення ставу в м.Копичинці йшлося під час засідання робочої групи

21.02.2018 | 17:57

За дорученням голови райдержадміністрації Віталія Батога та за ініціативою Копичинецького міського голови Павла Лосика з метою обстеження водного об’єкту (ставу) в м.Копичинці у Копичинецькій міській раді відбулося засідання робочої групи за участю директора ПраТ «Тернопільводпроект» Леоніда Сидоренка, заступника начальника «Тернопільоблводресурсів» Ярослава Вівчарука та начальника Чортківського міжрайонного управління водного господарства Романа Куца.

more...

У с.Котівка із робочою поїздкою побував голова РДА В.Батіг

21.02.2018 | 17:27

Із робочою поїздкою в с.Котівка побував сьогодні голова районної державної адміністрації Віталій Батіг. Спілкувався із сільським головою Галиною Мацевко та працівниками сільської ради. Цікавився чим живе село, чи готові до процесу децентралізації, джерелами наповнення місцевого бюджету, розмірами ставок земельного податку за земельні ділянки та ін.

more...

Міністерство юстиції України оприлюднило технологічну картку здійснення державним виконавцем виконавчого провадження (стягнення аліментів)

21.02.2018 | 08:38

Міністерство юстиції України оприлюднило технологічну картку здійснення державним виконавцем виконавчого провадження (стягнення аліментів)

more...

Президент затвердив терміни проведення чергових призовів на військову службу

21.02.2018 | 08:36

Президент України Петро Порошенко затвердив строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2018 році. Відповідний Указ № 33/2018 оприлюднено на сайті Адміністрації Президента.

more...

У Гусятині відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

20.02.2018 | 15:57

Щоб вшанувати подвиг учасників Революції гідності та віддати данину пам’яті «Небесним Ангелам»   на центральній площі селища Гусятин перед символічною стелою Героям Небесної Сотні зібралися духовенство, представники районної та місцевої влади, громадськість та молодь міста.  

more...

Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

20.02.2018 | 08:56

Дорогі земляки!

Президент України Петро Порошенко своїм  Указом   встановив щорічне відзначення 20 лютого Дня героїв Небесної Сотні.

Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013-2014 років   мають доленосне значення для України та українців.  Це дійсно була «Зима, що нас змінила».

more...

У Гусятинській райдержадміністрації діють такі «гарячі» телефонні лінії

19.02.2018 | 16:17

Результат пошуку зображень за запитом "гарячі телефонні лінія рда"У Гусятинській райдержадміністрації діють такі «гарячі» телефонні лінії:

more...

«Благословенне Тернопілля» у Києві зібрало друзів та видатних вихідців з Тернопільщини (фото)

19.02.2018 | 15:54

На презентації Тернопільської області у Києві, її економічного та мистецького потенціалу, були представлені художні, історичні, культурні та наукові здобутки та досягнення нашого краю. Також свою продукцію презентували аграрії та підприємці області.

more...

Степан Барна: Акція «Благословенне Тернопілля» – це добрий майданчик для комунікації з бізнесом та інвесторами (фото)

19.02.2018 | 15:52

Акція «Благословенне Тернопілля» – це не тільки можливість презентувати туристичний, освітній, культурно-мистецький потенціал Тернопільської області. Це також достатньо цікавий майданчик для комунікації з бізнесом, інвесторами, і тими, хто хоче створити умови для самореалізації жителів краю. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час дипломатичної зустрічі з Надзвичайними та Повноважними Послами. Загалом, на заході були представники близько 20-ти країн світу.  

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги