Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

 

Державна прикордонна служба України оголошує набір на службу за контрактом

26.03.2018 | 14:30

У Державній прикордонній службі України стартував черговий етап набору молодих, амбітних та вмотивованих людей, які бажають стати новим обличчям держави на кордоні.

more...

14.03.2018 | 09:16
  more...

22.08.2016 | 16:41
more...

Каталог промислових підприємств Гусятинщини

14.12.2015 | 14:45

Місце провадження діяльності Державне підприємство   «Укрспирт»...

more...

На допомогу захисникам Батьківщини

30.11.2015 | 09:47

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

more...

30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Єдина церква – єдиний народ: у Тернополі молилися за єдність української православної церкви (фото, відео)

23.04.2018 | 15:41

Кроки Президента України Петра Порошенка щодо створення єдиної помісної православної церкви є одними із найбільш визначальних з точки зору державотворення нашого часу. На цьому акцентував голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна під час молебню за Україну та за єдність української церкви, що відбувся на Театральному майдані в Тернополі. У неділю, 22 квітня, у щирій молитві за створення єдиної помісної православної церкви об’єдналися представники влади, духовенство та жителі міста.

more...

Ольга Хома: На облаштування перших класів згідно до вимог Нової української школи Тернопільщина отримає понад 34 млн. грн.

23.04.2018 | 14:05

Кошти для оновлення перших класів в школах Тернопільщині уже склали у відсотковому відношенні. Це відповідає постанові, яку прийняв Кабінет Міністрів 4 квітня. Наша область очікує на 34 млн 500 тис. грн, аби облаштувати кімнати для навчання першокласників згідно вимог Нової української школи.

more...

Про регулювання земельних відносин йшлося на відеонараді

23.04.2018 | 10:25

Під час традиційної відеонаради, яка відбулася  під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни, обговорювали такі питання: про  стан виконання завдання по відбору на військову службу за контрактом та  призову громадян на строкову військову службу в області; про хід виконання протокольного рішення за результатами засідання Кабінету Міністрів України, щодо стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей;   про регулювання земельних відносин в  області; про  першочергові заходи в сфері розвитку туризму області та ін..

more...

Підсумки роботи Тернопільської ОДА за тиждень у цифрах та фактах (інфографіка)

23.04.2018 | 08:18

Уже традиційно наша рубрика «Підсумки тижня» інформує жителів області про основні здобутки та досягнення Тернопільської обласної державної адміністрації у цифрах та фактах.

more...

Жителі Тернопільщини можуть скористатися Урядовою програмою «теплі кредити»

23.04.2018 | 08:08

Всі охочі зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах можуть скористатися Урядовою програмою «теплих кредитів» в уповноважених банках (Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк) та отримати відшкодування у розмірі:

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

23.04.2018 | 08:07

 Незабаром травневі свята, хочемо з родиною поїхати на відпочинок за кордон. Підкажіть, будь ласка, як оформити закордонний паспорт для дітей?

Іванна Радимишлєва

Які закордонні паспорти зараз видають?

more...

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

20.04.2018 | 16:07

Про визначення участі    жителя   Тернопільської області у вихованні його малолітньої дочки ; доцільність надання дозволу матері на тимчасовий виїзд  малолітньої дочки   за кордон без згоди батька; про доцільність збільшення розміру аліментів та позбавлення батьківських прав  громадянина  відносно    малолітнього сина  йшлося на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини.

more...

Українська армія піднялася у рейтингу армій світу

20.04.2018 | 12:12

Україна посіла 29 місце у рейтингу найкращих армій світу за версією Global Firepower.

Рейтинг опубліковано на сайті компаніії, повідомляє "Українська правда".

Міжнародна компанія Global Firepower, яка щорічно складає рейтинг найкращих армій світу, цього року помістила Україну на 29 місце із  136.  Поруч із українською армією на 28 місці Греція, а на 30-му Чехія. Перше місце посіла армія США, друге – РФ, а третє – Китай.

more...

Володимир Гройсман: Погані дороги в Україні – результат безгосподарності у минулі роки, і я миритися з цим не збираюся!

20.04.2018 | 12:07

В Україні 90% доріг знаходяться в жахливому стані. Чому? Відповідь очевидна! Системно, протягом багатьох років дороги в Україні не ремонтували і це не є дороги теперішнього Уряду, які побудовані і зруйновані. Ці дороги – це завдання для нашого Уряду і для мене особисто для того, щоб їх відремонтувати. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з регіональними ЗМІ.

more...

Степан Барна: Державні реформи покликані покращувати якість життя людей, і у цьому, безсумнівно, можна переконатися на прикладі Тернопільської області (відео)

20.04.2018 | 12:05

Ключова реформа держави, котра дала сьогодні результат в області, – це реформа децентралізації. Утворення 40-ка об’єднаних територіальних громад дозволило охопити щонайменше 40% території краю, а також започаткувати своєрідні економічні перетворення, за якими стоїть добробут людей. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги