Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

22.08.2018 | 16:41
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації як дороговказ практичного застосування норм реєстраційного законодавства

25.03.2019 | 17:02

На початку 2016 року було запроваджено дворівневу процедуру адміністративного оскарження рішень, дій та бездіяльності державних реєстраторів шляхом звернення до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, які створені при територіальних управліннях юстиції та Міністерстві юстиції України.

more...

Механізм будівельної амністії для дачних та приватних будинків, що були збудовані без дозвільних документів

25.03.2019 | 16:58

   31 серпня 2018 року набрав чинності Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 03.07.2018 №158 «Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт» (далі - Порядок).

more...

ПРОТИДІЙ ПОРУШЕННЯМ НА ВИБОРАХ. ВИДИ ПОРУШЕНЬ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

25.03.2019 | 16:54

Основні порушення на виборах:

- видача бюлетеня для голосування особі без документа, який підтверджує громадянство України;

- спроба голосувати особою без законних на те підстав;

- наявність сторонніх осіб на дільниці, в кабіні (кімнаті) для таємного голосування;

- винесення бюлетеня за межі виборчої дільниці;

more...

Уряд заохочує громади створювати сприятливі умови для розвитку дітей та молоді

25.03.2019 | 16:32

На засіданні Кабінету Міністрів 20 березня було схвалено проект змін до Законів України, спрямований на впровадження в Україні міжнародної ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» та надання фінансової підтримки таким громадам.

more...

Заступник голови облдержадміністрації Ігор Вонс провів відеонараду

25.03.2019 | 16:10

Про підготовку Міжнародного інвестиційного форуму Тернопільщини йшлося сьогодні під час відеонаради під керівництвом заступника  голови облдержадміністрації Ігора Вонса.

more...

В районі триває акція «За чисте довкілля»

22.03.2019 | 15:56

Сьогодні в рамках акції «За чисте довкілля» працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, установ та організацій Гусятинської селищної селищної ради ОТГ, тариторіального центру соціального обслуговування упрорядковували територію так званого «попівського» саду. 

more...

Історичний архів-довгобуд у Тернополі відкрито! Його будівництво тривало майже 30 років ( відео)

21.03.2019 | 15:51

Будівництво Державного архіву Тернопільської області, яке розпочали ще у 1991 році, завершено! Завдяки державній політиці, спрямованій на зменшення довгобудів, на добудову архіву протягом останніх трьох років з державного фонду регіонального розвитку спрямували 11 млн. грн. та майже 10 млн. грн. – з обласного бюджету. Потреба у новому приміщенні була нагальна, позаяк архівні матеріали зберігалися без відповідних на це умов у катедрі.

more...

Відбулося засідання комісії з питань альтернативної служби

21.03.2019 | 15:41

Заступник голова райдержадміністрації   Надія Галябарда провела засідання районної комісії з питань альтернативної (невійськової) служби.

more...

Під керівництвом Віталія Батога відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

21.03.2019 | 15:35

Засідання комісії з питань захисту прав дитини відбулося сьогодні у райдержадміністрації.

Очолив роботу голова районної державної адміністрації Віталій Батіг. На розгляд комісії поступило 4 заяви.

more...

Про дотримання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів говорили на семінарі

21.03.2019 | 15:28

Сьогодні у райдержадміністрації відбулася нарада – семінар на тему: «Дотримання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів, ринкового нагляду та реклами», ініційована Головним управлінням Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги