Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

22.08.2018 | 16:41
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На IV Всеукраїнському форумі екологів Голова Держенергоефективності представив екологічно чисті рішення для успішного бізнесу: від енергоаудиту до модернізації

25.04.2019 | 14:24
«Перше, що потрібно проводити, - це енергоаудит. Зокрема, за підтримки Уряду Німеччини Проект GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності» проводить пілотні енергоаудити на понад 60 підприємствах», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, відкриваючи IV Всеукраїнський форум екологів. more...

Про забезпечення громадського порядку під час Великодніх свят та вихідних днів йшлося в РДА

25.04.2019 | 11:55

Голова райдержадміністрації Віталій Батіг за участю першого заступника голови РДА Ігоря Гайдука зустрівся з керівниками правоохоронних органів району.

more...

26 квітня біля пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії відбудеться поминальна панахида за загиблими

25.04.2019 | 10:56

З нагоди 33-ї річниці  трагедії на Чорнобильській АЕС, 26 квітня о 10 год біля пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії відбудеться поминальна панахида за загиблими, запалення лампадок та покладання квітів.

more...

Cтан соціально-трудових відносин в Тернопільській області за І квартал 2019 року

25.04.2019 | 08:43

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Тернопільській області (далі - Відділення НСПП) упродовж І кварталу 2019 року здійснювало вивчення стану соціально-трудових відносин на підприємствах, установах та організаціях області (далі - підприємства), сприяло взаємодії сторін соціально-трудових відносин під час вирішення колективних трудових спорів, здійснювало заходи у процесі врегулювання стану соціально-трудових відносин з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів, підвищувало рівень правової культури сторін соціального діалогу, на виконання завдання визначених Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

more...

Як можна оскаржити рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора

25.04.2019 | 08:39

Не погоджуєтесь з відмовою, діями або бездіяльністю державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації, що здійснюють свою діяльність в межах Тернопільської області у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості?

more...

«СУМНІВНІ» БОРГИ ЗА ГАЗ НЕ ВПЛИВАТИМУТЬ НА СУБСИДІЮ

25.04.2019 | 08:36

Незаконні донарахування в платіжках споживачів додаткових обсягів природного газу за приведення до стандартних умов не братимуться до уваги управліннями соціального захисту населення під час перепризначення у травні субсидій на новий рік.

more...

Проводиться конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»

23.04.2019 | 15:38

З нагоди Дня захисту дітей Координаційною радою молодих юристів Тернопільської області при Головному територіальному управління юстиції у Тернопільській області з 15 квітня по 19 травня 2019 року проводиться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!».

                   

 


                                              

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

23.04.2019 | 15:33

Шановний Павле Дмитровичу! Маю до Вас питання. В мене - донька, якій зовсім скоро виповниться 18 років, вона навчається на першому курсі в університеті. Її батько справно платить аліменти,  але  запевняє, що коли їй виповниться 18-ть, припинить платити. Чи може донька розраховувати на його підтримку упродовж навчання?  

more...

7 жителів району отримуватимуть соціальні послуги

23.04.2019 | 15:28

Засідання комісії щодо звільнення громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу, від плати за соціальне обслуговування відбулося сьогодні під очільництвом заступника голови районної державної адміністрації Надії Галябарди.

more...

Про відзначення в районі 33-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, а також Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над фашизмом у Другій світовій війні говорили у РДА

23.04.2019 | 15:25

Про  відзначення в районі  33-ї річниці  трагедії на Чорнобильській АЕС, а також  Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над фашизмом у Другій світовій війні говорили сьогодні під час наради у заступника голови РДА Надії Галябарди за участю голови районної ради, начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та начальників відділів культури РДА та ОТГ.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги