Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

22.08.2018 | 16:41
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Проводиться конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»

23.04.2019 | 15:38

З нагоди Дня захисту дітей Координаційною радою молодих юристів Тернопільської області при Головному територіальному управління юстиції у Тернопільській області з 15 квітня по 19 травня 2019 року проводиться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!».

                   

 


                                              

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

23.04.2019 | 15:33

Шановний Павле Дмитровичу! Маю до Вас питання. В мене - донька, якій зовсім скоро виповниться 18 років, вона навчається на першому курсі в університеті. Її батько справно платить аліменти,  але  запевняє, що коли їй виповниться 18-ть, припинить платити. Чи може донька розраховувати на його підтримку упродовж навчання?  

more...

7 жителів району отримуватимуть соціальні послуги

23.04.2019 | 15:28

Засідання комісії щодо звільнення громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу, від плати за соціальне обслуговування відбулося сьогодні під очільництвом заступника голови районної державної адміністрації Надії Галябарди.

more...

Про відзначення в районі 33-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, а також Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над фашизмом у Другій світовій війні говорили у РДА

23.04.2019 | 15:25

Про  відзначення в районі  33-ї річниці  трагедії на Чорнобильській АЕС, а також  Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над фашизмом у Другій світовій війні говорили сьогодні під час наради у заступника голови РДА Надії Галябарди за участю голови районної ради, начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та начальників відділів культури РДА та ОТГ.

more...

Низку актуальних питань обговорено під час засідання колегії РДА

23.04.2019 | 12:53

Про  стан виплати пенсій жителям Гусятинського району йшлося сьогодні під час засідання колегії, яке провів голова районної державної адміністрації  Віталій Батіг. У роботі взяли участь заступники голови райдержадміністрації Ігор Гайдук та Надія Галябарда, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та територіальних органів влади.

more...

Чергова відеонарада

22.04.2019 | 12:46

Про стан весняного призову громадян на строкову військову службу та виконання завдання з відбору на військову службу за контрактом в області йшлося в ході відеонаради під керівництвом голови обласної державної адміністрації Степана Барни. У роботі від району взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Батіг, заступники голови РДА Ігор Гайдук та Надія Галябарда, голова районної ради, голови та представники об’єднаних територіальних громад, районний військовий комісар та ін.

more...

Акція «За чисте довкілля» триває

19.04.2019 | 14:49

Акція «За чисте довкілля» триває. Жителі краю активно долучилися до проведення робіт  з прибирання сміття на придорожніх смугах,поліпшення санітарного стану прибудинкових територій,сміттєзвалищ, кладовищ, тощо. Прибирання до свята Великодня – гарна традиція нашого народу.

more...

«Дуже важливо, щоб ця традиція мала продовження і писанкарством займалися наші нащадки», - Степан Барна

19.04.2019 | 10:38

Традиція писанкарства в Україні налічує тисячі років. Секрети розпису великодніх крашанок передають з покоління в покоління, проносячи крізь віки енергетику українських коренів. У цьому переконалися учасники «Великодні візерунки» майстер - класу з писанкарства, який проходив у художньому музеї 17 квітня.

more...

Ще три громади на Шумщині перейшли до православної церкви України (відео)

19.04.2019 | 10:32

У вівторок, 16 квітня, голова облдержадміністрації Степан Барна підписав розпорядження про статути трьох релігійних організацій, які приєдналися до православної церкви України. Це села Потуторів, Кордишів та Мирне на Шумщині. Загалом до ПЦУ приєдналися уже 26 релігійних громад.

more...

Сонячна енергетика – один із інвестиційно-привабливих секторів відновлюваної енергетики України

19.04.2019 | 10:20

На 8-ій Міжнародній конференції та виставці сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі «CISOLAR 2019» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив досягнення та перспективи розвитку «зеленої» енергетики, зокрема сонячної енергетики.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги