Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

23.05.2019 | 08:52
  more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Держава допоможе виплачувати зарплату найманим працівникам малого бізнесу під час карантину

03.04.2020 | 12:18

Підтримка роботодавців та працівників сфери малого та середнього підприємництва, які скоротили чи припинили діяльність в умовах протидії коронавірусній хворобі COVID-19, є одним із основних положень прийнятого законопроекту #3275.

more...

Розподіл спецзасобів проти COVID-19 між лікарнями має відбуватися справедливо – Президент

03.04.2020 | 12:17

Розподіл спеціальних засобів захисту для боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19, доставку яких для лікарень у регіони організовує центральна влада, має відбуватися справедливо. Про це йшлося на традиційній селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо боротьби з поширенням коронавірусу.

more...

Із головами ОТГ проведено нараду в он-лайн режимі

03.04.2020 | 12:13

Нараду із головами обднаних територіальних громад в он-лайн режимі провела сьогодні голова райдержадміністрації Надія Галябарда.

В роботі взяли участь заступник голови РДА Степан Новінчук, головний лікар КНП "Гусятинський ЦПМСД" Михайло Кобрин та керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

more...

Проведено перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

03.04.2020 | 10:49

Працюючим пенсіонерам, котрі після призначення чи останнього перерахунку пенсії відпрацювали щонайменше 24 місяці, з 1 квітня 2020 року перераховано пенсії в автоматичному режимі, без особистого звернення пенсіонера до Пенсійного фонду.

more...

Здійснюються заходи з усунення недоліків електропостачання медичних закладів

03.04.2020 | 10:46

Держенергонагляд здійснює моніторинг виконання робіт з приведення зовнішніх схем електропостачання та автономних джерел живлення медичних закладів до вимог нормативних документів.

more...

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели прямі телефонні лінії для жителів району

03.04.2020 | 10:39

Для надання кваліфікованих роз’яснень з питань пенсійного забезпечення в умовах карантину, спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели прямі телефонні лінії для жителів Гусятинського, Кременецького, Козівського та Заліщицького районів.

more...

ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА УЧАСНИКІВ АТО/ООС

03.04.2020 | 10:36

ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА УЧАСНИКІВ АТО/ООС

more...

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини відбулося у РДА

03.04.2020 | 10:29

Під керівництвом голови райдержадміністрації Надії Галябарди відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Комісійно розглянуто питання погодження виїзду за кордон дитини, позбавленої батьківського піклування. Інформувала з цього приводу  начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Інна Сирник.

more...

Кошти на лікування виділили під час засідання комісії з питань розгляду звернень громадян

03.04.2020 | 10:01

02 квітня в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань розгляду звернень громадян. Очолила роботу голова адміністрації Надія Галябарда. 

more...

Не будь байдужим - долучайся до волонтерської справи !

03.04.2020 | 09:54

З метою підготовки до можливого спалаху коронавірусної інфекції,  кожен житель району може   стати волонтером та допомогти якомога більшій кількості потребуючих. У районній державній адміністрації, за ініціативи голови райдержадміністрації, визначено координаторів волонтерської діяльності на випадок ускладнення ситуації із поширення коронавірусної інфекції в районі.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги