Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Економіка регіону

КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО ТА ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ


КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО ТА ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Обсяг іноземних інвестицій за 2017 рік за очікуваними даними складе 3,0 млн. доларів США.

За 2017 рік в економіку району очікується залучити 110,0 млн. гривень капітальних інвестицій.  На одну особу припадає 1833 гривень.

У галузі будівництва обсяг підрядних робіт, виконаних власними силами по всіх підрядних організаціях за 2017 рік за очікуваними даними складе 7,7 млн. гривень. Темп росту – 100%.

За 2017 рік з районного бюджету на капітальні видатки виділено коштів у сумі 3,2 млн.грн.

Одним з основних завдань органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у 2018 році має стати забезпечення активізації  роботи будівельної галузі, створення сприятливого інвестиційного клімату в районі, стимулювання розвитку інноваційно-інвестиційних процесів шляхом запровадження конструктивної співпраці з інвесторами, реалізації інвестиційних проектів та залучення міжнародно-технічної допомоги, сприяння захисту прав інвесторів у рамках чинного законодавства.

За прогнозними розрахунками у 2018 році передбачається залучити в економіку району 121,0 млн. гривень капітальних інвестицій, що у фактичних цінах на 10,0 % більше відносно до очікуваного показника за 2017 рік.

У 2018 році за прогнозними даними обсяг виконаних будівельних робіт становитиме 8,2 млн. гривень, що у фактичних цінах на 6,5 % більше, ніж у  2017 році.

1.Стан реалізації регіональної стратегії розвитку та виконання плану заходів з її реалізації, програм і проектів регіонального розвитку

 

У 2017 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад реалізовувались наступні проекти:

       ВАСИЛЬКОВЕЦЬКА ОТГ

Будівництво мережі водопостачання в с.Чабарівка Васильковецької сільської ради  Гусятинського району Тернопільської (перша черга) - 670,0 тис. грн.

Реконструкція комплексу відкритих площинних спортивних споруд в с.Васильківці Гусятинського району – 700,0 тис. грн.

Капітальний ремонт вул.Шкільна у селі Крогулець Гусятинського району Тернопільської області (ділянка від буд.№36 до буд.№27) – 200,0 тис.грн.

Капітальний ремонту школи в селі Нижбірок Гусятинського району (утеплення стін) на залишкову вартість реалізації проекту –
241,0 тис. грн.

Будівництво мережі водопостачання в с.Целіїв Васильковецької сільської ради Гусятинського району Тернопільської області(перша черга) – 670,0 тис. грн.

Капітальний ремонт  з встановленням твердопаливних котлів у існуючій  ЗОШ І-ІІ ступенів у селі Старий Нижбірок Гусятинського району Тернопільської області на залишкову вартість реалізації проекту – 247,3 тис.грн.

Капітальний ремонт даху  дитячого садочка "Сонечко" в с. Нижбірок Гусятинського району Тернопільської області – 382,6 тис. грн.

Капітальний ремонт даху  дитячого садочка "Дзвіночок" в с. Старий Нижбірок Гусятинського району Тернопільської області – 369,0 тис. грн.

 ГУСЯТИНСЬКА ОТГ

Будівництво каналізаційної мережі  по  вулиці Сагайдачного в смт.Гусятин Тернопільської області – 378,3 тис. грн.

Капітальний ремонт приміщення музичного залу в дитячому ясла-садку «Дзвіночок» по вул.Шевченка, 35 в смт.Гусятин Гусятинського району Тернопільської області – 237,1 тис. грн.

Будівництво водовідвідних споруд по вул.Тернопільська, 6, смт.Гусятин Тернопільської області – 139,3 тис. грн.

 

        ГРИМАЙЛІВСЬКА ОТГ

      Реконструкція будівлі навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа 1 ступеня-дошкільний навчальний заклад" по вул.Шкільна, 5 в с.Оленівка Гусятинського району  Тернопільської області – 744,7 тис. грн.

                                                  КОЦЮБИНСЬКА ОТГ

Реконструкція фасадів (термомодернізація) корпусу Коцюбинецьої ЗОШ І-ІІІ ст. по вул. Зелений Кут, 64 в с. Коцюбинці Гусятинського району Тернопільської області – 1315,5 тис. грн.

Проекти, що  реалізовувалися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку:

Реконструкція корпусу КП "Гусятинська бальнеологічна лікарня" по вул. Незалежності, 46А в смт. Гусятин Гусятинського району Тернопільської області Реконструкція корпусу КП "Гусятинська бальнеологічна лікарня" по вул. Незалежності, 46А в смт. Гусятин Гусятинського району Тернопільської області;

Капітальний ремонт школи в с. Нижбірок Гусятинського району (утеплення стін);

Капітальний ремонт даху Хоростківської ЗОШ   І -ІІІ ступенів №2 по вул. Незалежності,17 в м. Хоростків Гусятинського райну Тернопільської області;

Реконструкція даху з тепленням горищного перекриття та фасаду з утепленням із застосуванням інноваційних технологій амбулаторії загальної практики сімейної медицини  по вул. Ясна,9 в с. Увисла Гусятинського району Тернопільської області.

Проекти, що  реалізовувалися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій :

Будівництво системи водопостачання с. Городниця Гусятинського району Тернопільської області. Підземний водозабір;

Впровадження енергозберігаючих технологій у навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа I—III ступенів №1 гімназія” м. Хоростків. Капітальний ремонт по заміні систем опалення;

Реконструкція даху з утепленням горищного перекриття із застосуванням інноваційних технологій корпусу А (блок А) Коцюбинецької загальноосвітньої школи I—III ступенів по вулиці Зелений Кут, 64 в с. Коцюбинці Гусятинського району Тернопільської області.

          З метою забезпечення реалізації завдань, передбачених  Програмою  соціально –економічного  і культурного розвитку району на 2018 рік, необхідно зосередитись на ефективному виконанні програми та забезпечити усунення виявлених недоліків та диспропорцій  у соціально–економічному розвитку району за напрямками, визначеними діючими розпорядженнями та дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій.
 

Інформаційні послуги