Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Соціальна сфера

Відділ культури і туризму


               

  

Сьогодні у районі нараховується 58 клубних закладів, 47 бібліотек, 5 державних музичних шкіл з двома філіями, 2  державних музеї та 17 громадських музеїв та музейних  кімнат.

  Протягом 2016 року був проведений капітальний ремонт покрівлі в будинку культури с.Клювинці за рахунок коштів районного бюджету на суму 180,0 тис.грн., в сільському клубі с.Вільхівчик  -  сума затрат становить 188,0тис.грн., та в Яблунівському СБК  на суму 55,0 тис.грн.

  В клубі с.Теклівка  у 2016році було придбано 6 офісних крісел на суму 2,7 тис.грн., а також проводився косметичний ремонт на суму 0,8 тис.грн., в Котівському СБК було придбано акустичну апаратуру на суму 6,9 тис.грн., крісла  офісні 8 штук на суму 3,6 тис.грн., та проведено косметичний ремонт на суму1,7тис.грн., в Увислівському СК на даний час виготовляється   проектно-кошторисна документація  на  реконструкцію клубу з влаштуванням нової системи опалення і використання енергозберігаючих технологій  на суму 50,0 тис.,грн., та проект на реконструкцію фасаду клубу (термодернізація) і утеплення горишного перекриття на суму 20,0 тис.гн. Ремонтні роботи будуть проводитись у 2017 році.  Придбано  10 крісел  в Гримайлівський МБК до кабінетів  на суму 3,2 тис.грн., в Хоростківському МБК  проведено ремонт і виготовлено чохли  на крісла в глядацький зал ( 300 ) шт на суму 50,0 тис.грн

     Також проведено поточні ремонти і біля Малобірківського сільського клубу  встановлено бруківку на суму 42,0 тис.грн. В СБК с.Гадинківці проведено ремонт електричної проводки за рахунок спонсорських коштів СФГ «Коваль» на суму 4,0 тис.грн,, та виготовлено проектну документацію на газифікацію СБК, в Шидловецькому сільському клубі проведено ремонт на суму 2,3тис.грн.,  в Клювинецькому СБК був проведений поточний ремонт на суму 5,2тис.грн.,також  зроблено  ремонт зовнішніх стін  Хлопівського клубу на суму 6,0 тис.грн., в Яблунівському СБК  зроблено поточний ремонт на суму 13,5 тис.грн, придбано комп’ютерний столик та ноутбук на суму 5,5 тис.грн. в клубі с.Монастиртиха ремонт глядацького залу за рахунок спонсорських коштів ПП «Мрія» на суму 1,7 тис.грн.

   У 2016 році проводились ремонти  в СБК с.Товсте, с.Самолуски, Тудорівському  сільському будинку культури та Шидловецькому сільському клуб.   В Малобірківському сільському клубі  було зроблено косметичний ремонт зали і фойє на суму 3,5 тис.грн.,поставлено  бруківку  на вході до приміщення на суму 41,0тис.грн.

   Проводились ремонти  і в  бібліотеках-філіях, а саме: біля приміщення бібліотеки с.Гадинківці залито відмостку фундаменту на суму 3,5тис.грн.,в Суходільському СК зроблено косметичний ремонт фасаду будівлі на суму 3,0 тис.грн. у Яблунівській бібліотеці  проведено ремонт на суму 4,3 тис.грн. У Клювинецькій бібліотеці проведений частковий ремонт закладу, в Копичинецькій бібліотеці для дорослих відремонтовано та відновлено  водопостачання. Затрати складають  10,0 тис.грн.

   Протягом 2016 року була проведена заміна вікон на енергозберігаючі та заміну вхідних дверей в наступних закладах : у Верховецькій бібліотеці встановлено 3 енергозберігаючих вікна в  сільському клубі  с.Верхівці поміняно 13 вікон на суму 35,0 тис.грн., в  СБК с.М.Лука поміняно 17 енерговікон та 3 дверей на суму 72,4 тис.грн., в  сільському клубі  с.Увисла поміняно 8 вікон на суму 13,8 тис.грн.,1 вхідні металеві двері та 1 енергозберігаючі двері на суму  6,9 тис.грн. , в бібліотеці с.Постолівка встановлено 6 енергозберігаючих  вікон  та 4 вікна в СБК с.Постолівка на суму 26,5тис.грн, в Гримайлівському МБК 2 енергозберігаючих вікна на суму  9,8 тис.грн., та 10 крісел до кабінету  на суму 3,2 тис.грн., в Шидловецькому сільському клубі  5 вікон на суму 8,8 тис.грн., та 1 двері на суму 6,5тис.грн.,в Яблунівському СБК встановлено  2 вікна та замінено вхідні двері на суму 11,5 тис.грн., в Монастирському СБК встановлено 9 вікон на суму  26,1 тис.грн., та с сільському клубі с.Самолуски 1двері на суму 7,0 тис.грн.

 Вього протягом 2016 року встановлено 68 енергозберігаючих вікна та 8 дверей на суму 217,1 тис.грн.

   Приємно відзначити, що  в  сільському клубі с.Буцики  проведено капітальний ремонт закладу за рахунок спонсорських коштів ПП « Аркадія ».

     У Гусятинському  районному будинку культури оновлено одяг сцени на суму 18,6 тис.грн., проведений капітальний ремонт гурткової кімнати, але  є ряд питань, які потребують вирішення. А саме, потрібно провести заміну водогінних труб, ремонту зовнішньої та внутрішньої штукатурки стін, перевести заклад культури на індивідуальне опалення.

    У 2017 році планується  реконструкція даху  в СБК с.Глібів,  капітальний ремонт покрівлі в сільському клубі с.Зелене, капітальний ремонт покрівлі в сільському клубі с.Хлопівка та реконструкцію шатрового даху в МБК с.Гримайлів.Дивіться також

 

Інформаційні послуги