Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Економіка регіону

Інфраструктура та розвиток житлово-комунального господарства та енергозбереження


 

 

           

        У районі для надання послуг у сфері житлово –комунального господарства  функціонують 5 підприємств: Копичинецьке міське комунальне підприємство "Господар", Хоростківське  міське комунальне підприємство "Комунальник", Гусятинське  комунальне підприємство "Водоканал-сервіс", Гримайлівське комунальне підприємство "Комунальник",  які надають послуги з водопостачання та водовідведення, утримання будинків, споруд, прибудинкових територій  та ПП "Гусятин-Авто" надає послуги з вивозу та знешкодження  твердих побутових відходів.

        На даний час в районі налічується 154 багатоквартирних будинки, з них  у 34 створено об"єднання співвласників багатоквартирних будинків.

У 2017 році реалізовувались проекти за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

1. Будівництво системи водопостачання с. Городниця Гусятинського району Тернопільської області. Підземний водозабір – 2,0 млн. грн.

2. Капітальний ремонт тротуару на вул. Шевченка в м.Копичинці (ділянка від церкви св.Трійці до вул. Богдана Хмельницького) – 500,0 тис.грн.

        У 2018 році планується впровадження інвестиційних проектів, передбачених основними заходами та пріоритетними напрямками програми.
 

Інформаційні послуги