Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Звернення громадян

Про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом першого півріччя 2017року


    

Про  підсумки розгляду звернень

громадян, що надійшли до

райдержадміністрації протягом

першого півріччя 2017року

 

Аналіз діяльності органів виконавчої влади щодо організації роботи зі зверненнями громадян, забезпечення виконання Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” свідчить, що керівники структурних підрозділів райдержадміністрації приділяють належну увагу вдосконаленню цієї роботи, створенню умов для більш повного вирішення питань, порушених у листах та скаргах жителями району.

      У районній державній адміністрації сформувалась певна система організації роботи зі зверненнями громадян.

     Протягом І півріччя 2017 року до райдержадміністрації  надійшло 439 звернень (на 14 більше в порівнянні з 2016 роком), з них 287 – письмових звернень  (на 38 більше в порівнянні з 2016 роком). На особистому прийомі в голови та заступників голови райдержадміністрації побувало 13 громадян. До вищестоящих органів влади від жителів району надійшло 90 звернень (на 119 менше в порівнянні з 2016 роком), а саме: до Адміністрації Президента України надійшло - 1 звернення, до Міністерства соціальної політики України – 1 звернення, на Урядову гарячу лінію – 74 звернення, до Тернопільської облдержадміністрації звернулося 14 громадян. 

      З 439 звернень – 362 розглянуто, на 64 звернення дано роз?яснення під час проведення прийому та «гарячої» телефонної лінії.

        Звернення громадян було опрацьовано в такі терміни:

- до 5 днів –  160 звернень;

- до 15 днів – 127 звернень;

       - до 30 днів – 152 звернення.  

     Найбільше громадян звернулося з таких місцевих рад: Гусятинської селищної ради ОТГ,  Васильковецької сільської ради ОТГ та  Гримайлівської селищної ради ОТГ, Хоростківської та Копичинецької міських рад, Гадинківської сільської ради.

      Щодо повторних звернень громадян, то за підсумками І півріччя 2017 року спостерігається тенденція зменшення їх частки від загальної кількості, а саме: повторні звернення надходили із таких населених пунктів: с. Оришківці - 7, м. Копичинці – 4.

            До органів влади надходять звернення від найменш захищеної категорії населення – пенсіонерів, учасників війни, членів багатодітних родин (65 відсотків від загальної кількості звернень), які потребують особливої уваги з боку органів державної влади щодо вирішення їх повсякденних запитів та життєвих проблем.  Дивіться також

 

Інформаційні послуги