Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 11.10.17 | 16:46

Віталій Батіг приймав громадян у Гадинківцях

Виїзний прийом громадян у с.Гадинківці провів голова районної державної адміністрації Віталій Батіг. Гостинно вітала районного керівника голова сільської ради Марія Бісюк. Гадинківчан цікавили питання надання матеріальної допомоги на лікування методом гемодіалізу та на  ремонт   старого житлового будинку.

Очільник району наголосив на тому, що при виконанні планових надходжень до районного бюджету,  будуть виділені кошти для надання фінансової допомоги краянам.

Із проханням розширення приміщення дитячого садочку до керманича району звернулася завідуюча дошкільної установи Любов Бісюк.  Збільшення площі дитячого садочку можливе за рахунок перенесення поштового відділення у приміщення сільської ради. Адже дошкільну установу відвідує лише 24 дітей, а бажаючих малят відвідувати садок  у населеному пункті налічується значно більше. Віталій Степанович на дану тему спілкувався із начальник ЦОС №1 ТД УДППЗ «Укрпошта» Романом Деренівським. Питання залишається невирішеним, проте під особистим контролем голови районної державної адміністрації.

Сім’я Канонів прийшла на прийом до голови райдержадміністрації Віталія Батога із проханням  допомогти у започаткуванні кооперативного руху – створення малої молочної ферми родинного типу на території села. Віталій Батіг висловив свою прихильність щодо створення власної справи на рідній землі. Крім цього, районний керівник наголосив на підтримці розвитку кооперативного руху з боку держави. «Адже, нашим завданням, як представників влади,  є підтримка вітчизняного виробника, що дозволить збільшити надходження до місцевого бюджету та створити нові робочі місця»,- переконаний Віталій Степанович.

Крім цього, голова районної державної адміністрації Віталій Батіг домовився про екскурсійну поїздку для сім’ї Канонів на діючий молочний кооператив на Бучаччині з метою ознайомлення із технологічним процесом.

Віталій Батіг спілкувався із персоналом сільської ради, цікавився робочими питаннями. Місцеві жителі та адмінперсонал соціально-культурних установ, жителі населеного пункту висловлюють слова щирої дяки місцевому фермеру Володимиру Ковалю, який здійснює обробіток земельних наділів у селі, за його постійну турботу та фінансову допомогу.   

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги