Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 12.10.17 | 09:32

Меморіальну дошку воїнам УПА відкрили та освятили в Гадинківцях

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці,   Дня Захисника України та  Дня українського козацтва в окремих населених пунктах району  проходитимуть урочистості з відкриття  меморіальних дощок з іменами воїнів УПА.


Проводила захід  з нагоди відкриття пам’ятної дошки воїнам, які боролися за Україну під час національно-визвольного руху, громада села Гадинківці. На урочисту лінійку перед загальноосвітньою школою зібралися директор навчальної установи Любов Білик разом із  шкільною родиною, парох УГКЦ Василь Квік, голова сільської ради Марія Бісюк, учасники антитерористичної операції та місцеві жителі. Розділити мить вшанування пам’яті героїв Української Повстанської Армії  прибув голова районної державної адміністрації Віталій Батіг.

 

Із урочистою промовою до присутніх звернулася директор загальноосвітньої школи Любов Білик, яка зачитала імена загиблих героїв, воїнів УПА, вихідців із с.Гадинківці.

Освятив пам'ятну дошку місцевий священнослужитель Василь Квік.

Хвилиною мовчання  вшановано пам’ять і подвиг славних синів України, які на вівтар свободи поклали своє життя у часи   національно-визвольного руху та новітніх героїв, що тепер відстоюють нашу незалежність.  До місця розташування меморіальної дошки покладено  запалені лампадки та корзину осінніх квітів.


«Ми маємо знати нашу історію, яку пережив наш народ, маємо пам’ятати імена тих, хто виборював незалежність у різні часи.  Ця меморіальна дошка є символічним знаком, що нагадуватиме нам про тих земляків, які полягли на полі бою за нашу свободу. Важливим також є участь воїнів АТО у сьогоднішніх заходах, адже у наш час вони є новітніми героями», - переконаний районний керівник Віталій Батіг.  

Віталій Степанович усім присутнім зичив миру та  спокою, адже вважає, що український  народ на це вже давно заслужив. А ще районний керівник висловив переконання, що  наше майбутнє у нашій  єдності.

 

Під час заходу звучали патріотичні пісні у виконанні, святково одягнених у вишиванки, школярів. 

Керівник навчального закладу Любов Білик від батьківського, педагогічного та учнівського колективів із словами дяки звернулася до голови райдержадміністрації Віталія Батога за надану матеріальну  допомогу для придбання шиферу для  ремонту покрівлі школи після нещодавнього стихійного лиха.

 

Віталій Батіг нагородив сертифікатами призерів Міжнародного природничого  інтерактивного конкурсу «Колосок весняний -2017». Районний керівник зичив талановитим учням не зупинятись на досягнутому, а підкорювати нові вершини у сфері науки.

 

Інформаційні послуги