Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 12.10.17 | 09:55

Із соціальною інфраструктурою Гадинковець ознайомився Віталій Батіг

Перебуваючи з робочою поїздкою у с.Гадинківці, голова районної державної адміністрації Віталій Батіг оглянув заклади соціально-культурної сфери населеного пункту.

У дитячому садочку «Барвінок» функціонує різновікова група. Дошкільну установу відвідує лише 24 малят , через відсутність вільних місць неможливо задовільнити  потреби  усіх  дітей. Завідуюча Любов Бісюк у районного керманича просила сприяння у розширенні приміщення садочку за рахунок перенесення поштового відділення. Саме через це дошкільнята не мають спортивного  та актового залів, ліжечка є двоярусними. Проте, попри такі незручності у садочку тепло, затишно та охайно. Дітки забезпечені усім необхідним для комфортного перебування у дошкільній установі.

Віталій Степанович, оглянувши приміщення дитячого садочку та поштового відділення, переконався у доцільності збільшення кімнат у садочку «Барвінок».

 

Сільський будинок культури нещодавно відновлено за кошт місцевого фермера, який здійснює обробіток земельних паїв у населеному пункті, Володимира Коваля. Перекрито дах, проведено ремонтні роботи всередині.

 

Віталій Батіг, голова РДА, ознайомився із станом покрівлі загальноосвітньої школи після проведення відновлюваних робіт. Там нещодавно, завдяки фінансовій підтримці районного керманича, замінено знесені під час негоди листки шиферу на нові. Віталій Степанович із директором навчальної установи обговорив низку актуальних питань, що стосуються робочого та виховного процесу учнів.

 

Інформаційні послуги