Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 12.01.18 | 12:30

Проаналізували результати роботи 2017 року та окреслено завдання на 2018 рік

Про стан виконання планових показників галузей за 2017 рік та визначення пріоритетних напрямів роботи у 2018 році йшлося під час наради у голови райдержадміністрації Віталія Батога. У роботі взяли участь заступники голови РДА Ігор Гайдук та Надія Галябарда, керівники та представники структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих районних служб.

Підсумовувала роботу  Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Тернопільської області (Гусятинський відділ) за 2017 рік  Світлана Гаврилюк, начальник Гусятинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Тернопільської області.

Про стан виконання планових показників територіального центру соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) Гусятинського району за 2017 рік інформувала Марія Бабій, заступник директора територіального центру.

Із станом ринку праці на 01 січня 2018 року присутніх знайомив начальник районного центру зайнятості населення Антон Череватий.

Заступник  начальника - начальник  Гусятинського відділення Чортківської  ОДПІ   ГУ  Державної фіскальної служби  у  Тернопільській області Ольга Біленька доповіла про стан виконання надходжень до місцевих бюджетів у Гусятинському районі за 2017 рік.

Крім цього, під час наради увага акцентувалася на питанні монетизації субсидій і виплати пільг. Дане питання висвітлив начальник управління праці та соціального захисту населення  Ігор Соболь.

Віталій Батіг резюмував роботу наради, зазначивши, що цьогоріч довелось наполегливо працювати. "В підсумку маємо нагоду порадіти успіхам та здобуткам. Переконаний, завдяки   співпраці, у  2018 році будуть  не гірші результати ", - підкреслив він. Також керівник окреслив  низку завдань окремим керівникам.

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги