Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 21.03.19 | 15:28

Про дотримання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів говорили на семінарі

Сьогодні у райдержадміністрації відбулася нарада – семінар на тему: «Дотримання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів, ринкового нагляду та реклами», ініційована Головним управлінням Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Розпочав роботу голова райдержадміністрації Віталій Батіг, привітав присутніх в залі, зазначивши, що сьогоднішня нарада є більше інформаційного характеру, проте висловив сподівання, що отримана інформація буде корисною та цінною. 
Віталій Батіг ознайомив учасників заходу із питаннями порядку денного, представив доповідачів та запропонував роботу провести у діалоговій формі, адже вважає, що це дає більше конструктиву.

Про здійснення державного нагляду (контролю) щодо дотримання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів інформувала начальник Управління захисту прав споживачів Тетяна Трінька-Яворська.
Із загальними вимогами дотримання законодавства про рекламу присутніх знайомив Дмитро Рабченюк, завідувач сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю.

Тетяна Трінька-Яворська та Дмитро Рабченюк розповіли чим займається Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, зупинилися на основних нововведеннях законодавства у сфері захисту прав споживачів, реклами у цій сфері та ринкового нагляду, проінормували про найпоширеніші порушення, які виявляють фахівці при розгляді скарг від споживачів, а також при проведенні перевірок, тощо.

У роботі взяли участь заступники голови райдержадміністрації Ігор Гайдук та Надія Галябарда, керівники та спеціалісти окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та установ, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємці та громадськість краю.

 

Інформаційні послуги