Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Товстенської сільської ради


                                                                                    

ТОВСТЕНСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                  шосте  скликання

                                                                                            тридцять друга  сесія

 

Р І Ш Е Н Н Я № 262

від  28  січня  2015  року

 

Про встановлення ставки акцизного  податку

з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі

 підакцизних товарів  на території Товстенської сільської ради

 

       Заслухавши та обговоривши інформацію Товстенського сільського голови Білянського В.Т., керуючись п. 24 Ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 8, 10, 12,212, 213, 215, 222 Податкового кодексу України із внесеними до нього змінами  Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 року за № 71-VІІІ, розглянувши висновки постійної комісії сільської ради з питань соціально-економічного  та культурного розвитку, фінансів та бюджету, 

Товстенська сільська рада

 

                                              В И Р І Ш И Л А:

 

1. Встановити на території Товстенської сільської ради ставку акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання підакцизних товарів /вина, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та промислових замінників тютюну, товарів, зазначених у підпункті 215.3.4. пункту 215.3. статті 215 Податкового кодексу України безпосередньо громадянам та кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, в т. ч. на розлив в різних суб’єктах  господарювання громадського харчування/ у розмірі 5 відсотків від вартості /з податком на додану вартість/.

2. Суми акцизного податку перераховуються до сільського бюджету суб’єктом господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів на території Товстенської сільської ради, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом України для подання податкової декларації за місячний податковий період.

3. Секретарю сільської ради Шерстюк О.В. оприлюднити дане рішення на дошці оголошень сільської ради  та в засобах масової інформації.

4. Копію даного рішення в десятиденний термін з дати прийняття направити в Гусятинську ОДПІ.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань соціально-економічного та культурного розвитку, фінансів та бюджету /Заремський С.В./.

 

 

           Сільський голова:                                                В.Т.  Білянський

 
 

Інформаційні послуги