Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Конкурс грантів у рамках Проекту ФСЄ і CASE-Україна “Ціна держави" 


Фонд Східна Європа (далі – ФСЄ) і CASE-Україна за фінансової підтримки ЄС запрошує організації громадянського суспільства до участі у Проекті “Ціна держави” (далі – Проект), який передбачає проведення адвокаційних кампаній з моніторингу публічних фінансів на національному та місцевому рівнях. Цілі Проекту та види діяльності, які підпадають під фінансування, додаються.

Середній розмір гранту на одну проектну пропозицію становить 150-200 тис. гривень, а частка співфінансування з боку заявника повинна бути не меншою від 10%. Очікувана тривалість проектів має становити до 8 місяців.

Для участі у даному грантовому конкурсі необхідно надіслати заповнену заявку (форма додається) з відповідними документами на електронну адресу konkurs@eef.org.ua до 12 травня 2015 року.

За результатами відбору передбачається надання 1-2 грантів для проектів національного рівня та 5-7 грантів для проектів місцевого рівня. Результати конкурсу будуть оголошені до 15 червня 2015 року.

Детальнішу інформацію щодо даного конкурсу можна отримати в додатках, а також у менеджера програм ФСЄ Юрія Піскалюка за тел.: +38 (044) 200-38-24/25/26,
(e-mail: yuriyp@eef.org.ua).

Умови участі.

Рекомендації з підготовки проекту.

Рекомендації щодо заповнення аплікаційної форми.

      Просимо розглянути вищенаведену інформацію на засіданнях Груп управління проектами, довести її до відома місцевих громадських організацій, а також розмістити на офіційних веб-сайтах районних державних адміністрацій, Тернопільської і Чортківської міських рад. Крім того, забезпечити всебічну підтримку та сприяння зацікавленим учасникам у підготовці та поданні на участь у даному грантовому конкурсі відповідних заявок.
 

Інформаційні послуги