Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

“Конкурс бізнес-ідей на мільйон гривень”


 


З метою сприяння створенню організаційних, економічних, правових і соціальних умов для ефективного розвитку економіки України і впровадження принципів ринкової економіки та соціальної справедливості в державі Асоціація “Допомоги та Сприяння Економічним Ініціативам” (далі – Асоціація) оголошує “Конкурс бізнес-ідей на мільйон гривень” (далі – Конкурс).

До участі у даному Конкурсі запрошуються фахівці, винахідники й інші зацікавлені особи та організації, які бажають подати свої роботи, винаходи, ідеї на розгляд Екпертної Ради за наступними тематичними напрямками:

- робототехніка;

- інноваційні технології комп’ютерного світу;

- екологія та зовнішнє середовище;

- охорона здоров’я;

- освіта.

Винагороди переможцям конкурсу становлять: за 1 місце – 500 тис. грн., за 2 місце – 300 тис. грн., за 3 місце – 200 тис. грн.

Конкурс проходить у два етапи. На першому відбувається відбір надісланих заявок за критеріями прийнятності (додаються). За результатами успішного проходження першого етапу матеріали допускаються до другого етапу, де оцінюються за критеріями оцінювання (додаються).

Для участі у даному Конкурсі необхідно до 05 червня 2015 року надіслати заповнену реєстраційну карту (форма додається) на електронну адресу rr@adsei.com (у темі листа зазначити “Заявка на Відкритий конкурс”), а також сплатити реєстраційний внесок у розмірі 1220 грн. на р/р Асоціації за призначенням: “Реєстраційний внесок за участь у відкритому конкурсі”.

Крім того, оригінали заявки та необхідні документи потрібно надіслати у закритому конверті з поміткою “Відкритий конкурс” до Асоціації на адресу: 04070, м. Київ, вул. Спаська, 31-б.

Переможці Конкурсу будуть оприлюднені на сайті Асоціації (http://adsei.com) до 17 червня 2015 року.

Детальнішу інформацію щодо даного Конкурсу можна отримати у додатках та на веб-сайті Асоціації (http://adsei.com/37-vdkritiy-konkurs-konkurs-bznes-dey-na-mlyon-griven.html).
 

Інформаційні послуги