Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Конкурс з відбору ОМС по Проекту ЗУРЦ і ЧФРС “Пряма демократія в дії”


З метою підвищення рівня прозорості, підзвітності органів місцевого самоврядування (ОМС) та залучення громадян до формування і прийняття рішень на місцевому рівні Західноукраїнський ресурсний центр (ЗУРЦ) за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального розвитку (ЧФРС) оголошують конкурс з відбору ОМС для участі у Проекті “Пряма демократія в дії” (далі – Конкурс).

За результатами відбору планується обрати 4 міські ради з усіх областей України, які будуть запрошені до участі у Всеукраїнській школі демократичних правил та процедур для ОМС України, а також, у випадку закріплення у регламенті міської ради норми про онлайн інтернет-трансляцію засідань сесії, отримають обладнання для забезпечення такої трансляції.

Для участі у даному Конкурсі необхідно до 29 травня 2015 року надіслати заповнену анкету (додається) разом зі сканованою сторінкою з підписами на електронну адресу office@zurc.org з назвою повідомлення “Пряма демократія в дії”, а також оригінал анкети – на адресу: Західноукраїнський ресурсний центр, вул. Лисенка 21, м. Львів, 79008. Про результати конкурсу його учасників буде повідомлено письмово до 20 червня 2015 року.

Детальнішу інформацію щодо даного Конкурсу можна отримати у додатках та у менеджера проектів Соломії Саврук за тел.: (032) 297-66-24 (e-mail: solomia.savruk@gmail.com), а також на веб-сайті ЗУРЦ (http://zurc.org/uk/novyny/uvaha-konkurs-dlia-miskykh-rad).”

 

Додатки
 

Інформаційні послуги