Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Конкурс для ОГС з підтримки довіри та примирення між ВПО і місцевими громадами (ФРБ і ЧФРС)


  

 

Інформуємо про те, що Фонд ім. Роберта Боша і Чорноморський фонд регіонального співробітництва (ЧФРС) оголошують про надання грантів на ініціативи з підтримки неурядовими організаціями довіри і примирення між особами, які постраждали від збройних конфліктів (ВПО), і місцевими громадами.

До участі у даному конкурсі запрошуються офіційно зареєстровані організації громадянського суспільства (ОГС) зі Східної Європи та Південного Кавказу із можливим залученням партнерів з Європейського Союзу.

До розгляду приймаються ініціативи з наступних тематичних напрямків:

- міжрегіональні ініціативи для молоді;

- підходи до покращення громадянської освіти та активності громадян;

- підходи до забезпечення довіри та примирення між ВПО і місцевими громадами, що передбачає передання історичного досвіду молодому поколінню;

- роль ЗМІ у подоланні стереотипів.

Середній розмір гранту становить 23 тис. дол. США.

У 2015 році передбачається два кінцеві терміни подання заявок:

- до 04 червня 2015 року (термін реалізації проекту не повинен перевищувати 11 місяців, проект має бути завершеним до червня 2016 року);

- до 01 жовтня 2015 року (термін реалізації проекту не повинен перевищувати 6 місяців, проект має бути завершеним до червня 2016 року).

Для участі у даному конкурсі необхідно до вищезазначеного терміну надіслати заповнену аплікаційну і бюджетну заявки ( на електронну адресу confidencebuilding@gmfus.org.

Детальнішу інформацію щодо даного конкурсу можна отримати   на веб-сайті організаторів (http://www.gmfus.org/initiatives/request-proposals).

 

 
 

Інформаційні послуги